Påmeldingsperioden er avsluttet.
Skogen, Knut Ola
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Strandlien, Håvard
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Strandlien, Mette
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Sveipe, Hans
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sveipe, Marius
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Sæther, Mats
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Åmodt, Morgan
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Ånsløkken, Stein Frode
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Grønhovd, Inga Bråthen
Ringerike Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Grønvold, Tonje G.
Ringerike Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Haugen-Thoresen, Sven
Ringerike Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hval, Lars Håkon Grønhovd
Ringerike Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Myrset, Gunnar
Ringerike Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nordli, May Britt
Ringerike Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Thoresen, Hanne Güssow
Ringerike Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Velo, Morten
Ringerike Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Askildsen, Trygve
Rise og Løddesøl Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Forsdal, Håvard
Rise og Løddesøl Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Rydningen, Ole Nikolai
Rise og Løddesøl Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Skarmyr Pedersen, Christoffer
Rise og Løddesøl Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Thaule, Trygve
Rise og Løddesøl Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Thaule, Åsmund
Rise og Løddesøl Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Alseth, Magnar
Rissa Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Alseth, Roar
Rissa Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Aune, John
Rissa Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Bauge, Erik
Rissa Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Berget, John
Rissa Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Bjerve, Knut
Rissa Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Byberg, Knut
Rissa Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Byberg, Tore
Rissa Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Denstad, Jonny
Rissa Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Dyrendahl, Espen By
Rissa Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Dyrendahl, Mats
Rissa Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Dyrendahl, Vidar
Rissa Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dyrendahl, Ørjan
Rissa Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Langsæter, Sander
Rissa Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Melhus, Ina
Rissa Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Melhus, Sverre Håvard
Rissa Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Saur, Morten
Rissa Skytterlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Solli, Eirik
Rissa Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Sollie, Jan Ove
Rissa Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sollie, Sissel Beate
Rissa Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Sunde, Ketil
Rissa Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Sunde, Magnus Bakøy
Rissa Skytterlag - Klasse: J, Links (M)
|
Sunde, Petter jr Bakøy
Rissa Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Sunde, Theodor
Rissa Skytterlag - Klasse: R, Links (M)
|
Sunde, Thomas Bakøy
Rissa Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB, Links (M)
|
Sve, Sigurd
Rissa Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Trøen, Hanne
Rissa Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Trøen, Sondre
Rissa Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Veie, Gyda
Rissa Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Veie, Tore
Rissa Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bakke, Aslak
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: R, Links (M)
|
Fulsaas, Narve
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Gaarder, Vidar
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Grette, Hallvard
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Grette, Kristoffer
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Holtan Kongsjorden, Ida
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Kongsjorden, Geir
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Kongsjorden, Halvor
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kongsjorden, Heine
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Kongsjorden, Nerid
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Kongsjorden, Nils
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Kongsjorden, Ola
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Kongsjorden, Roar
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nygård, Anders
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Teksle, Liv Åsne
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Teksle, Live
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Toeneiet, Mads Rydgren
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Tveiten, John Melvin
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Tveiten, Sara
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Tveiten, Simon
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Vagle, Nicolai
Rollag og Veggli Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)
|
Hauger, Terje
Roverud Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Stensbøl, Tobias
Roverud Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Stensbøl, Trond
Roverud Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aas-Hveem, Anders
Rygge Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Aas-Hveem, Hans Petter
Rygge Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Bjerklund, Miriam Jeanette
Rygge Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jørgensen, Jan Håkon
Rygge Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Murr, Edward
Rygge Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Runhovde, Anne Brit
Rygge Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Runhovde, Jan Andre
Rygge Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Runhovde, Jan Øivind
Rygge Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Bjørnholt Haugland, Mathilde Aline
Rælingen Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Daland Bjørnsen, Jørgen
Rælingen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Englund, Henrik
Rælingen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Englund, Kristian
Rælingen Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Korsviken, Mads Fjerdingby
Rælingen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Mellingsæter, Odin Sandlie
Rælingen Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Olsen, Jørn
Rælingen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Olsen, Kristina
Rælingen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Sandlie, Espen
Rælingen Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Skotterud, Jan Ole
Rælingen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Skotterud, Lajla
Rælingen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Slåen, Arnold
Rælingen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Stigen, Marianne
Rælingen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Stubberud, Markus
Rælingen Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Svendsen, Morten
Rælingen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Thrane Svendsen, Halvor
Rælingen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Tysse Rustad, David
Rælingen Skytterlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Ulberget Juvstad, Edvin
Rælingen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Ørbeck, Erik
Rælingen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Ørbeck, Jan Øivind
Rælingen Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Ørbeck, Lisa
Rælingen Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Hamre, Nils Gunvald
Røldal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Sandal, Nils Åge
Røldal Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Solbakken, Magnus
Røldal Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Haugen, Kennet
Rømskog Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Nilssen, Nils
Rømskog Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Engzelius, Oliver Aa
Røros Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Flatla, Åshild Solbrekken
Røros Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Haugen, Erland
Røros Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugen, Milda
Røros Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Kojedal, Hans Iver
Røros Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Kojedal, Hans Runar
Røros Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kojedal, Kristoffer
Røros Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Kuraas, Arne
Røros Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Kuraas, Kristine Frostvoll
Røros Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Rynning, Heidi-Sofie Sandnes
Røros Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Kristiansen, Eline Johanne Hafstad
Røsvik Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Karlsen, Tom
Røvassdalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Karlsen, Ørjan Svartisdal
Røvassdalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Robertsen, Inger
Røvassdalen Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Svartisdal, Siv
Røvassdalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Brevik, Daniel Ivar
Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Bryhn, Anders
Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bryhn, Ole Kristian
Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bryhn, Otto
Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Transet, Ola Petter
Røyken og Hurum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brombach, Simen Ek
Råde Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Kristiansen, Steffen S
Råde Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Krågtorp, Thomas
Råde Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lilleng, Lars Erik Holstad
Råde Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Lilleng, Lars Gulbrandsen
Råde Skytterlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Undhjem, Ole Alexander
Råde Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ørmen, Giske Bach
Råde Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Ørmen, Pål Øyvind
Råde Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Eliassen, Raymond
Saltdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ernstsen, Grete
Saltdal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Helgesen, Gøran
Saltdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Larsen, Nikolai Fagerbakk
Saltdal Skytterlag - Klasse: J, Links (M)
|
Hanserud, Bjørn Magnus
Sambandsbataljonen Heggelia Troms - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Tveiten, Håvard Herabakka
Sand/Suldal Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Benjaminsen, Thomas
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bergan, Per André Trollsås
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Bøe, Irene K.
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bøe, Steinar Holtan
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Dahl, Anders Martin
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dahl, Christian Henrik
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Johansen, Bernt
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Knudsen, Tom
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Steinsholt, Henrik
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Steinsholt, Sondre
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Vataker, Yngvar
Sandar og Sandefjord Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Borgen, Trygve
Sande Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Davidsen, David
Sande Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Dregelid, Geir Rune
Sande Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Enerud, Bjørn
Sande Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Holmboe, Bjørn
Sande Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nilsen, Håvard
Sande Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Nilsen, Sander Erlandsen
Sande Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Teien, Per
Sande Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Fjellheim Bakke, Kristian
Sannidal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Fjellheim Valbø, Jon
Sannidal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Fjellheim, Kari
Sannidal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Fjellheim, Kjetil
Sannidal Skytterlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Andersen, Oddvar
Sarpsborg Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Harstad, Jan
Sarpsborg Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Aalvik, Hallgeir
Sartor Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Bjorøy, Edgar
Sartor Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Bjørkedal, Anita
Sartor Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Bjørkedal, Egil
Sartor Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Bjørkedal, Hilde Anita M
Sartor Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Dønheim, Nina Johanne
Sartor Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Forland, Nils Arne
Sartor Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Landro, Torbjørn
Sartor Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Ågotnes, Gunnbjørg
Sartor Skyttarlag - Klasse: V73 (K)
|
Ågotnes, John Olav
Sartor Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Ågotnes, Magnus
Sartor Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Ågotnes, Malvin
Sartor Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Ågotnes, Ole Kristian
Sartor Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Kvaløy, Einar
Sauda Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Kvaløy, Kåre
Sauda Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kvaløy, Maren
Sauda Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Ljostveit, Erlend
Sauda Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Ljostveit, Jørgen
Sauda Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Ljostveit, Terje
Sauda Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Eriksen Kisfoss, Caroline
Sauherad Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Hansen, Lars Fredrik H.
Sauherad Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Hustveit, Lars Eivind
Sauherad Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Hvitås, Inge Sundal
Sauherad Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Svanlund, Marius B.
Sauherad Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Bakkeløkken, Anne-Lene
Sauland Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Wergeland Kåsa, Ørjan
Sauland Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Wergeland Rysjedal, Ronny
Sauland Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Øyen, Halvor
Sauland Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Øyen, Olav
Sauland Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Aakre, Espen Foseid
Seim Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Aakre, Sigurd Hystad
Seim Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR, Links (M)
|