Påmeldingsperioden er avsluttet.
Holtan, Britt Helen
Orkland Ytre Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Austefjord, Arvid
Os Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Bergstø, Gaute Eide
Os Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Dale, Geir-Wiggo
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Dale, Sofia
Os Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Daviknes Hårvik, Celine
Os Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Daviknes, Cathrine Marie
Os Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Daviknes, Sophie
Os Skyttarlag - Klasse: 2, Links (K)
|
Eide, Loke
Os Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ, Links (M)
|
Eide, Oddbjørn
Os Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Eide, Tobias Mjåtvedt
Os Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Eikemo, Oddvar
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Evensen, Alice
Os Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Evensen, Amalie
Os Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Evensen, Jan Kristian
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Evensen, Maren
Os Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Evensen, Sofie
Os Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Gjerde, Tor Egil
Os Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Lekven, Rolv
Os Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Lepsøy, Elisabeth
Os Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Myklebust Fjellstad, Daniel
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Links (M)
|
Møller, Adelheid Røttingen
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Links (K)
|
Nygård, Henrik
Os Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Os, Terje
Os Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Ronæs, Aleksander
Os Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Røyseth, Arild
Os Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Ure, Ragnhild Eide
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Ure, Ørjan
Os Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
White-Simonsen, Emmie Berit
Os Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Aardalen, Jenny
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Ahdell, Eirik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bekkevold, Kurt Eirik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berg Lofthus, Håkon
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Berger, Marianne
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bjerke, Fredrick
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brovoll, Sverre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bugge, Lars
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Båheim, Arild
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Gaarder, Hans Robert
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Grøtting, Arne Johan
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hagelund, Endre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Halvorsen, Thomas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Heggen, Stein
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hofslund, Jonas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Ingebo, Jonas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Johansen, Tore
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Klyve, Stian Stafsberg
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Korsmo, Kim Andre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Kristiansen, Eirik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Kvam, Inga
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Kveli, Hans O
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Malm, Christer Gustaf Allan
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Midtflå, Nils Kåre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Mortensen, Joakim
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Muri, Bjarne Hammersvik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Musiol, Morten
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Myhre, Christian Ytterhaug
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Mørk, Øivind
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Norberg, Helge
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Oppen, Henrik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ravnanger, Sondre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Samdal, Simen Havik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Samuelsen, Annie
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Sanne, Simen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Strømstad, Per Arve
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Torbal, Amalie Mortensen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Torbal, Tobias Mortensen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Valand, Nils Thomas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Vallestad, Jorunn Ospedal
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Ånneland, Arne
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Ånneland, Vegard
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Aakre, Bjørn-Ove
Osterøy Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Hansen, Alf
Osterøy Skyttarlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV73 (M)
|
Kaarstad, Arthur
Osterøy Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Breden, Knut Romsås
Otta Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Breden, Øystein
Otta Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Fossen, John Christian
Otta Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Leirflaten, Vilde Marie
Otta Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Tande, Svein Erik
Otta Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Bergin, Atle Magnus
Overhalla Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Bergin, Sander
Overhalla Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Brembu, Gyda Iren Furnes
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Eldstad, Rolf
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Espenes, Christian
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Jule, Sindre
Overhalla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Moen, Hilde Lund
Overhalla Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Moen, Ole
Overhalla Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Olsen, Tor Helge
Overhalla Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Risvik, Audun
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Risvik, Birger
Overhalla Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Risvik, Marte Solstad
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Risvik, Tor Bertil
Overhalla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sklett, Åse Edny
Overhalla Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Høgsveen, Thor
Porsgrunds Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Naphaug, Kjetil
Porsgrunds Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Skaanevik, Petter
Porsgrunds Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Tollefsen, Kristian
Porsgrunds Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Gangstad, Rolf
Rakvåg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Haugen, Nathalie
Rakvåg Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Opstad, Per Otto
Rakvåg Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Rakvåg, Rolf Jarle
Rakvåg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Sandnes, Ole Ståle
Rakvåg Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Gyltnes, Lasse
Ramsund Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hoff, Gisle
Ramsund Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Hoff, Lars Emil
Ramsund Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Instanes Markussen, Aleksander
Ramsund Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Markussen, Trond Helge
Ramsund Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Solås, Terje Andreas
Ramsund Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Solås, Thomas
Ramsund Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Solås, Thorbjørn
Ramsund Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Steen - Helgesen, Tore
Ramsund Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Søfting, Roald
Ramsund Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Grina, Kari
Randsfjord Skytterlag - Klasse: V65 (K)
|
Gundersen, Steinar
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lien, Hans Gunnar
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sagengen, Anders
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Skaarud, Anders
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Stastad, Morten
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Stenberg, Vidar
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Støen, Morten
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Svendsbråten, Kevin
Randsfjord Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Svendsbråten, Leif-Harald
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Vaskinn, Ole-Thomas
Randsfjord Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Velo, Andreas
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Velo, Ivan
Randsfjord Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Velo, John Håvard
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Øiom, Anne Ingeborg Sogn
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Øiom, Sigrid Karoline Nystuen
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Jacobsen, Hans-Peter
Rauhella Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Breivik, Thomas
Rauland Skyttarlag - Klasse: J, Links (M)
|
Kostveit, Vegard
Rauland Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Loftsgarden, Halvor
Rauland Skyttarlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Loftsgarden, Jan Henning
Rauland Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Loftsgarden, Tor Olav
Rauland Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Hunnes, Lars Kjetil
Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Reiten, Anne Maaland
Rauma Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Skiri, Brage
Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Skiri, Jørn Ole
Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Skiri, Tora
Rauma Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Skjeflo, Linda
Rauma Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Fransplass, Lars
Raumadalen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Kågen, Kjell-Viggo
Raumadalen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Drognes, Knut
Raumnes Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Eide, Ola
Raumnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Fossmann, Karl-Henrik
Raumnes Skytterlag - Klasse: HK416 (M)
|
Høgåsseter, Thomas
Raumnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ingeborgrud, Ole Marius
Raumnes Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Kjuus, Anders
Raumnes Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Lohne, Yngve
Raumnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nilsen, Arne Erik
Raumnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nilsstua, Jesper
Raumnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nilsstua, Tom Ingar
Raumnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Smedsrudhagen, Tuva Pedersen
Raumnes Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Bowitz Haug, Kjetil
Redningshelikoptertjenesten - Klasse: HK416 (M)
|
Dahl, Jo Kjetil
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dahl, Kjell
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Heggem, Ida Jamtøy
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Indergård, Frøydis
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Indergård, Sigurd Bersvend
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Sletnes, Kay Margido
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bakken, Kjell Morten
Reinskytten Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Lunde, Astrid
Reinskytten Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Lunde, Lars-Erik
Reinskytten Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Almskår, Arne
Rennebu Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Hårstad, Otte
Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Isene, Mona
Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jære, Anita
Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Loe, Anne Christine Vormdal
Rennebu Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Odden, Annette
Rennebu Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Rønning, Håvard
Rennebu Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Rønning, Johannes
Rennebu Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Rønning, Torunn
Rennebu Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Skamfer, Inge
Rennebu Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Steigedal, Ole
Rennebu Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Sundset, Maren Flå
Rennebu Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Trøite, Bjørn
Rennebu Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Berg, Daniel
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Berg, Fredrik
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Berg, Martin
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Bowitz Haug, Kjetil
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Espelien, Dag Rune
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Evant, Gro
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Rinde, Ivar
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berdal, Arnfinn
Rindal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Langli, Even
Rindal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Løseth, Steinar
Rindal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Bakken, Linn Hege
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Berge Holen, Amund
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Fossmo, Arne
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Fossmo, Cecilie
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Gausen, Lars Erik
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: AG3 (M)
|
Hovde Åmodt, Eirin
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Kampen, Tore
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Mathiesen, Martin Sikle
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Rudland, Anton
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Rudland, Erlend
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Rudland, Olav
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Rønningen, Maria Indiane
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Segelstad, Andreas
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Segelstad, Odin
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: R (M)
|