Påmeldingsperioden er avsluttet.
Wikan, Egil
Nora Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Alme, Marie
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Hellevang, Johanne
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Hellevang, Rasmus
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Hellevang, Rolf Magne
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Lotsberg, Atle
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lotsberg, Jakob
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Lotsberg, Jan Ove
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lotsberg, Kristen
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Lotsberg, Kristian
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Muldsvor, Bjørn Ove
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Muldsvor, Geir Magne
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Muldsvor, Knut
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Muldsvor, Martin
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Muldsvor, Odd Helge
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Muldsvor, Sara
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Muldsvor, Sigurd
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Reksten, Johanna
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Reksten, Leiv
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Bergstrøm, Benedicte C.
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Bråten, Trond
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Flikkerud, Herborg
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Flikkerud, Ingvild
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER, Links (K)
|
Flikkerud, Oda
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Flikkerud, Rune
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Gjermshus, Sigurd Opsahl
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Gjermshus, Sivert Opsahl
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Johnsen, Bjørn Marius
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lindberg, Jens Olav
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Løkken, Jan Tore
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Olsen, Rune Vandevjen
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Rustad, Lars-Ola N.
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Vatne, Jenny Tovseth
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Vatne, Åshild Tovseth
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Voll, Roger
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Wego, Eline Vatne
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Østmodalen, Magnus
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Andersen, Bjørn Einar
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Andersen, Trond Erling
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bakken, Steinar
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dokken, Anne Birgit
Nordre Land Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Dokken, Hans Kristian
Nordre Land Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Dokken, Ola Tore
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Hasvold, Lars
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Hasvold, Mathea
Nordre Land Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Hasvold, Stine Anita
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Lundon, Marit Røste
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Schjørlien, Kai Tore
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Solheim, Svein
Nordre Land Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Sveum, Jonas
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Tønderum, Ole
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Tørhaug, Eirik
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Sønsterud, Per Terje
Nordre Modum Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Aas, Ingrid Eline
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Bakken, Elise Solum
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Bakken, Hans
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Bakken, Linnea Solum
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Fladvad, Even Johannes S.
Nordre Skage Skytterlag - (M)
|
Fladvad, Jo Inge
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Fladvad, Odd Marius
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: V73, Links (M)
|
Olsen-Andsjøen, Solbjørg
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Solum, Halvor
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Sæternes, Ove Andre
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Myrset, Aurora Beate
Nordskogbygda Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Myrset, Bjørn
Nordskogbygda Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Myrset, Ruben
Nordskogbygda Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Vestli, Eli Beate Myrset
Nordskogbygda Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Aabakken, Petter
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Ajer, Halvor Rolf
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Berg-Knutsen, Cecilie Økseter
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Berg-Knutsen, Espen
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berg-Knutsen, Jan Tore
Nordstrand Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Berg-Knutsen, Pål
Nordstrand Skytterlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Grette, Lars
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Haig, Daniel Tveiten
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Haugen, Per-Erik
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Isdahl-Engh, Tove Marie
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Jotun, Syver
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kihle, Dag
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lauvrak, Gunstein
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Lillekvelland, Helene
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Lillekvelland, Helge
Nordstrand Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Lillekvelland, Ida Marie
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Lillekvelland, Rasmus
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Lillekvelland, Sidsel
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Lillekvelland, Tobias
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Nygaard, Lasse
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Pettersen, Jens
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Rasmussen, Dag
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Rosenberger, Karl Georg
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Sandvik, Lars Rasmus
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Sundal, Ketil
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Tvedt, Pål
Nordstrand Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Vatne, Paul Otto
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Walløe, Hans Bjørn
Nordstrand Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Øyrehagen, Linn Marie H.
Norum Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Bakka, Erlend Liene
Notodden Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Bakka, Kjell
Notodden Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Bakken Kaasin, Kenneth
Notodden Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Bakken Kaasin, Susann
Notodden Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Kaasa, Vetle
Notodden Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Kaasa, Åsne
Notodden Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Kaasin, Jarle
Notodden Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Lia, Arnt Helge W
Notodden Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lia, Caroline
Notodden Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Lia, Sondre
Notodden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Lia, Torgeir W
Notodden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Tømmermo, Bernt-Olav
Notodden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Undseth, Morten
NROF Elverum og omegn - Klasse: AG3 (M)
|
Sangvik, Tor Olaf
NROF Kristiansand - Klasse: AG3 (M)
|
Aas, Knut Toralf
NROF Lister - Klasse: AG3 (M)
|
Birkeland, Dagfinn
NROF Lister - Klasse: AG3 (M)
|
Mong, Thomas
NROF Lister - Klasse: AG3, Links (M)
|
Rinde, Leif
NROF Lister - Klasse: AG3 (M)
|
Rødland, Frode
NROF Lister - Klasse: AG3 (M)
|
Stean, Stigan
NROF Lister - Klasse: AG3 (M)
|
Christiansen, Christian
NROF Nedenes - Klasse: AG3 (M)
|
Korsviken, Tom Erik
NROF Nedre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Ajer, Halvor
NROF Oslo - Klasse: AG3 (M)
|
Lohrbauer, Arild
NROF Oslo - Klasse: AG3 (M)
|
Svensson, Ulf
NROF Oslo - Klasse: AG3 (M)
|
Dynna, Torstein
NROF Ringerike - Klasse: AG3 (M)
|
Mong, Torbjørn
NROF Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Wollvik, Roy
NROF Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Bakken, Vegar
NROF Søre Sunnmøre - Klasse: AG3 (M)
|
Bjørkedal, Dag Helge
NROF Søre Sunnmøre - Klasse: AG3 (M)
|
Moldskred, Tom Olav
NROF Søre Sunnmøre - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Holm, Sigurd
NROF Øvre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Mariåsen, Hans Arne
NROF Øvre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Risbø, Stein Erik
NROF Øvre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Trøhaugen, Stig
NROF Øvre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Asheim, Noah Kjelby
Nyborg Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Virkesdal, Jørgen
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Virkesdal, Rune
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Bergli, Elise
Nøtterø Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Danielsen, Maria
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Enger, Harald
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Enger, Willy
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Grorud, Ellen Rebecka
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Gurrik, Isak
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)
|
Gurrik, Katrine
Nøtterø Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Hansen, Bjørn Egil
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Johnsen, Dagfinn
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Kinander, Svein Wiktor
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Kinander, Tore
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Knudsen, Finn Tore
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Lilleengen, Mathea
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Nystuen, Tor Jarle
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Svendsen, Jonas Emilio
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Borge, Kjetil
Odda Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Nesheim, Olav
Odda Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Åkre, Knut D Y
Odda Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Dørum, Magnar E.
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Eidem, Peder
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Gorset, Arnt E.
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Gorset, Åsmund
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hage, Erlend Martinsen
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Hage, Ørjan Martinsen
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Helgetun, Anders Hjerkinn
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Helgetun, Arne
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hesby, Dag
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Holsetstuen, Bjørnar
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Skaslien, Arne Robert
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Stølen, Asbjørn Sletten
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Stølen, Erik
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Tilset, Eva Karin
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Asheim, Kristian Haugsdal
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: EJ (M)
|
Asheim, Runar Haugsdal
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Asheim, Trond Inge
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Haugsvær, Jostein
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: EJ (M)
|
Haugsvær, Lars Elling
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugsvær, Lena Marie
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Haugsvær, Torgeir
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Hjartholm Solheim, Christian
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Kvamsdal Håvåg, Sivert
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Oppedal, Benedikte
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Oppedal, Bjørn Ingvar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Solheim, Frode
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Vik, Bjørnar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Virkesdal, Malin Svartemyr
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Virkesdal, Sander Svartemyr
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: EJ, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Wergeland Kvame, Oddlaug
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Wergeland, Arild
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Wergeland, Mathilde Håvåg
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Østerbø, Andreas
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Østerbø, Elina
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Østerbø, Steinar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Årskaug, Christian Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Årskaug, Erlend Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Årskaug, Helge
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Årskaug, Oddlaug Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Duaas, Arild
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Duaas, Asle
Orkla Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Duaas, Sissel Berg
Orkla Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Dyrseth, Dennis Hagen
Orkla Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Meistad, Birger
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Saksvik, Roar
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Saksvik, Sondre
Orkla Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Saksvik, Åsmund
Orkla Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Berglund, Rune Frank
Orkland Ytre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|