Påmeldingsperioden er avsluttet.
Ulvik, Alida-Marie
Gaular Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Auve, Vegard
Geilo Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Auve, Vidar
Geilo Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Brusletto, Mikkel
Geilo Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Grostølen, Jon Ola Høydahl
Geilo Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Grostølen, Olav
Geilo Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Kronstad, Christian B.
Geilo Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Kronstad, Nikolai B.
Geilo Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Nordby Andersson, Trym
Geilo Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Rønningsgrind, Ann Iren
Geilo Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Skogheim, Simen
Geilo Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Skogheim, Tore
Geilo Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Svarteberg, Kjell
Geilo Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Svarteberg, Terje
Geilo Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Brandser, Arvid
Gisund Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Hansen, Arne Ivar Åsmo
Gisund Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hansen, Monica Åsmo
Gisund Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Nymo, Lars A.
Gisund Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nymo, Magnhild
Gisund Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Granerud, Bjørn
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Granerud, Mikkel
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Granerud, Steffen
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Granerud, Tone
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Granheim, Reidun
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Øyen, Trond
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Langbakk, Regine
Gjerpen Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Langbakk, Sebastian
Gjerpen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Gjesdal, Per
Gjesdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Haugvaldstad, Kåre
Gjesdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Idland, Åsmund
Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Laland, Kjetil
Gjesdal Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Laland, Robin
Gjesdal Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Måge, Olav
Gjesdal Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Måge, Tormod
Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Pettersen, Odd
Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Rosenlund, Sander
Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Skår, Lars
Gjesdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Søyland, Eirunn Ø
Gjesdal Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Søyland, Svein Kå.
Gjesdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Øglænd, John Karsten
Gjesdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Øglænd, Malin Regine Fotland
Gjesdal Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Øglænd, Odin Trane Fotland
Gjesdal Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Bekkemellem, Arne Olav
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Bekkemellem, Hans
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Bjørnødegård, Tormod
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Djupnes, Bjørn Cato
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dæhlen, Fritjof
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Dæhlen, Simen
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Dæhlen, Sondre
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Ekse, Sindre Oliver
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Elton Myhrby, Dag Adrian
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 1, Links (M)
|
Grøtte, Sindre Alexander
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Korsen, Marius
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Myrstuen, Lars
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nedrud, Marius Sogn
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nerødegård Myrstuen, Kristin
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bergan, Anders
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Brøto, Ingri Åmellem
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 3 (K)
|
Haugen, Olav Even
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Haugstad, Asbjørn
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Hodnungseth, Anne Guri
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Hodnungseth, Gunnar
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Hodnungseth, Ola Kjell
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Kleven, Bjørn
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Kleven, Kjersti
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Kleven, Lars
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Stake, Gunhild
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Stake, Ida Haugstad
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Stake, Mari Haugstad
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Sviggum, Reidar
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Thoreplass, Ida Cesilie
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 3 (K)
|
Thoreplass, Tone Berit
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Abel, Øyvind
Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brennhaug, Anbjørn
Grane Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Brennhaug, Ida Hjerpås
Grane Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Fellingfors, Marius
Grane Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Fellingfors, Per Magne
Grane Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Nilsen, Steinar
Grane Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Tangstad, Eirik
Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Seland, Geir
Gransherad og Heddal Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Seland, Karoline
Gransherad og Heddal Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Seland, Olav
Gransherad og Heddal Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Blomli, John Giseth
Granvin Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Lilletveit, Gudmund Arne
Granvin Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lilletveit, Marianne
Granvin Skyttarlag - Klasse: V55 (K)
|
Lussand, Gunnar
Granvin Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Skår, Steinar
Granvin Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Aarhus, Ingvar
Greipstad Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Akeren Lundkvist, Jenny Elise
Greipstad Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Eidså, Ole Håkon
Greipstad Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Fossdal, Cathrine
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Haaversen-Westhassel, Rune
Greipstad Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Jåtun, Marte
Greipstad Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Jåtun, Svein
Greipstad Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Jåtun, Torgeir
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Jåtun, Trine
Greipstad Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Mølland, Bjørn
Greipstad Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Skisland, Jan
Greipstad Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Suvatne, Gro
Greipstad Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Sørli, Johan
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sørli, Kirsten
Greipstad Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Vemmelvik, Dagfinn
Greipstad Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Ødegård, Frank Ove
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ødegård, Martin
Greipstad Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Håland, Torfinn
Grindølen Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Valand, Karsten
Grindølen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Ågedal, Reidar
Grindølen Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Ågedal, Torjus
Grindølen Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Hegland, Svein Yngve
Grong Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hegland, Svenn
Grong Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hjellum, Håkon
Grong Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Hjellum, Ingrid
Grong Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Sklet, Lorents
Grong Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Tvengsberg, Henrik
Grue Finnskog Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Aarskog, Sara Bråten
Grue Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Aarskog, Victoria Bråten
Grue Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Bråten Aarskog, Ingrid
Grue Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Hagen, Margit
Grue Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Johnsrud, Simen
Grue Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Elnes, Roar
Gula Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Haveland, Gaute
Gula Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Håvåg, Maria
Gula Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Indrebø, Sindre Birknes
Gula Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Kroghrud, Einar
Gula Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Kroghrud, Erlend Dingen
Gula Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Midthun, Hall
Gula Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Sævareid, Madelen
Gula Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Sævareid, Tom Fredrik
Gula Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Våge, Vivian
Gula Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Hallset, Inger Rise
Gulen Skyttarlag - Klasse: V55 (K)
|
Bakken, Tor K.
Hadding Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Gjengedal, Embrik
Hadding Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Hefte, Emilia
Hadding Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Mølster, Rune
Hadding Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Teigen, Marie
Hadding Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Torsgard, Hedda
Hadding Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Fredheim, Per Atle
Hafslo Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Haugen, Svein
Hafslo Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Norheim, Morten
Hafslo Skyttarlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Næss, Bengt
Hafslo Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Sie, Håvard
Hafslo Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Skjerven, Anders
Hafslo Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Skjerven, Arvid
Hafslo Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Boine, Carl Morten
Haga Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Boine, Håkon T.
Haga Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Stene, Jenny
Haga Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bogar, Stian
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Brodahl, Arild
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bryøen, Torbjørn
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Bøkko, Bjørnar
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Hallingstad, Birger
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Hefte, Marit
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Lerberg, Kristian
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Lerberg, Oddbjørn
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Mørk, Arne
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Overvoll, Paul-Arne
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Sørlie, Martin Knutsmoen
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Sørlie, Reidar Martin Bogar
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Veslegard, Lars Inge
Hallingskarvet Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Halse, Nils
Halsa (Nordmør) Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Halse, Tore Egil
Halsa (Nordmør) Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Indreiten, Birger
Halsa (Nordmør) Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Indreiten, Lars
Halsa (Nordmør) Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lervik, Kjell Magne
Halsa (Nordmør) Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Abrahamsen, Adrian
Hammerfest Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Abrahamsen, Tony A
Hammerfest Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Duurhuus, Eline Beate
Hammerfest Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Halvorsen, Steinar
Hammerfest Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Halvorsen, Stina
Hammerfest Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Mjåland, Jorunn
Hammerfest Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Pedersen, Adrian Christoffer
Hammerfest Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Pedersen, Idar Helmer
Hammerfest Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Pedersen, Miriam Amalie
Hammerfest Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Tingvoll, Line
Hammerfest Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Tormodset, Anita
Hammerfest Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Aalvik, Per N.
Hardanger Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Berge, Arne
Hardanger Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Flotve, Trine
Hardanger Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Hestad, Asbjørn
Hardanger Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Hjartnes, Olav
Hardanger Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Holst, Jarand
Hardanger Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Holst, Oddvin
Hardanger Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Kirkevold, Andrea
Hardanger Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Steinsland, Arvid
Hardanger Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Trefall, Stig Jarle
Hardanger Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Vik, Steinar
Hardanger Skyttarlag - Klasse: 1, Links (M)
|
Brøndbo, Inga Irene
Harran Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Brøndbo, Thea Alice
Harran Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Fiskum, Audun
Harran Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Fiskum, Edla
Harran Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Fiskum, Kari Sofie Brøndbo
Harran Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Barthel, Kirill
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: J, Links (M)
|
Dalland, Knut
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Djuvsland, Kristian
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Eikeland, Frode
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Haavik, Andreas
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Haavik, Harald
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Haavik, Svein Gunnar
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Haavik, Torbjørn
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Haavik, Viljar
Hatlestrand og Ølve Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|