Påmeldingsperioden er avsluttet.
Aalvik, Hallgeir
Florø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Aardal, Egil
Florø Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aldeholm, Arild
Florø Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Barlund, Magne
Florø Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Fanøy, Bjarte
Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Haugnes, Bjarne
Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Haugnes, Bjarte
Florø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugnes, Janne
Florø Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Haugnes, Lars
Florø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugnes, Mats
Florø Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Haugnes, Tomas
Florø Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Knapstad, Reidun Kristin
Florø Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Melvær, Egil
Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Skulbørstad, Martin
Florø Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Svardal, Børge
Florø Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Sørbotten, John Magne
Florø Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Sørdal, Ola
Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Berg, Kolbjørn
Flå (hallingdal) Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Støen, Asbjørn
Flå (hallingdal) Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Eskelund, Kai
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Langørgen Johansen, Elias
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Lillerønning, Trond
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Gundersen, Ketil
FMGT - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Lund, Steinar
Folgefonn Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Nå, Herborg S
Folgefonn Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Seljestad Kvestad, Ida
Folgefonn Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Brendryen, Arne
Folldal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Aas, Hermann Haug
Forr Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Haug, Ingebrigt
Forr Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Moe, Bjørnar
Forr Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Myklebust, Dag
Forr Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nordtug, Asbjørn
Forr Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nordtug, Magne
Forr Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Nordtug, Morten
Forr Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nordtug, Odd
Forr Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Råde, Håkon
Forr Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Råde, Johan
Forr Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Råde, Magne
Forr Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bildøy, Tone Eimhjellen
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: HK416 (K)
|
Harviken, Karl-Åge
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Løvseth, Jo Ivar
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: AG3 (M)
|
Østvold, Simon
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: AG3 (M)
|
Bekkevold, Espen
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Johansen, Ove
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Justad, Alf Helge
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Lien, Hans Gunnar
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Skarpodde, Hanne
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (K)
|
Hagelund, Endre
Forsvarsstaben (fst) - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Aasen, Torbjørn
Fortun Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Kilen, Oddgeir
Fortun Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Steig, Helge
Fortun Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Svensøy, Stein Birger
Fortun Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Brevik, Bjørn
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Brevik, Håkon
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: ER (M)
|
Brevik, Sigurd
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: R (M)
|
Grønning, Kåre
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 4 (M)
|
Gujord, Kjell
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 4 (M)
|
Hals, Roger
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 5 (M)
|
Edholm, Ludvik
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Ek, Jenny Olsen
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Ek, Morten
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Iversen, Iver Ileby
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Iversen, Jon Ragnar
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Johannessen, Camilla Paulsen
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Johannessen, Julie Paulsen
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Johannessen, Øyvind
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lunderød, Hans Jørgen
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Næss, Ketil Wietfeldt
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Paulsen, Øivind Otto
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Sandtangen, Veronica
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Aaslund, Kirsten
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Aaslund, Torunn
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V73 (K)
|
Berglund, Kurt Arne
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Berntsen, Erik
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Berntsen, Pia Helene
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bjørnstad, Finn
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Finstad, Christoffer
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Finstad, Tore
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Galby, Bjørnar C. S.
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Hagen, Ove
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hensel, Jan Håkon
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nythe, Odd Martin
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nythe, Odd Petter
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Pedersen, Heidi
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Pettersen, Kay
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Saxebøl, Martin
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Saxebøl, Monica
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Saxebøl, Sverre
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Saxebøl, Vegard
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Vik, Knut
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Gauslå, Hans Tore
Froland Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Gauslå, Markus
Froland Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Haugaas, Nils
Froland Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lauvrak, Thor-Olav
Froland Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Lyngroth, Bjørn Tore
Froland Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Lyngroth, Karl Åge
Froland Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Olsen, Dagfinn
Froland Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Olsen, Esben
Froland Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Olsen, Mathias
Froland Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Pedersen, Arnfinn
Froland Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Ås Orerød, Fredrik
Froland Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Halsvik, Gjermund
Frøysetvågen Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Sleire, Normann
Frøysetvågen Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Søvik, Ida
Frøysetvågen Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Søvik, Maja
Frøysetvågen Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Bergland, Olav Dagfinn
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Kile, Jostein
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Lauvrak Kile, Elin
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Levang, Anna
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: NV (M)
|
Levang, Lillian
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: NV (K)
|
Levang, Thor Inge
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Levang, Øyvind
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Lien, John Kjell
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Aven, Steinar
Førde Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Aven, Ørjan
Førde Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Berge, Sigurd
Førde Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Erdal, Herman
Førde Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Erdal, Karoline
Førde Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA, Links (K)
|
Erdal, Ole Martin
Førde Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Evanger, Johanna Alvsvåg
Førde Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Gram, Halvard
Førde Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Gram, Harry
Førde Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Gram, Karoline
Førde Skyttarlag - Klasse: 3 (K)
|
Grimsbø, Ove
Førde Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Hagen, Magne Svein
Førde Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Hegrenes, Karl Thomas
Førde Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Isene, Gisle
Førde Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Isene, Magnar
Førde Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Kjønås, Bjørn
Førde Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Kleiven, May-Linn
Førde Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Langedal, Odd Arne
Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lefdal, Henning
Førde Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Loen, Eldar Ringstad
Førde Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Loen, Sigrun Ringstad
Førde Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Loen, Øyvor Ringstad
Førde Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Martini, Bjørn Vegard
Førde Skyttarlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Martini, Ina
Førde Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Martini, Sara
Førde Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Mortensbakke, Maria Hoff
Førde Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Mortensbakke, Stein
Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Ravndal, Daniel
Førde Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Rekkedal, Christian
Førde Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Ringstad, Aila Fattnes
Førde Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Ringstad, Leif Magnus
Førde Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Ringstad, Leni Fattnes
Førde Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Ringstad, Olai Fattnes
Førde Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Russenes, Ørjan Lundon
Førde Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Sandven, John Steinar
Førde Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Skilbrei, Deidre Konstanse S
Førde Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Storli, Jon Sigvart
Førde Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Sørebø, Andreas
Førde Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Tidemansen, Anders
Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Ullebust, Andreas
Førde Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Ullebust, Gaute
Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Ullebust, Helge
Førde Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Øvrebø, Bjørn Olav
Førde Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Finsveen, Bernt
Fåberg Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Haugen, Frederik
Fåberg Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Haugen, Jostein
Fåberg Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Haugen, Markus
Fåberg Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Haugen, Ole Jørgen
Fåberg Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SNV (M)
|
Haugen, Thor Magnus
Fåberg Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Jakobsen, Lars
Fåberg Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Løkra, Harald
Fåberg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Malme, Even
Fåberg Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Malme, Marius
Fåberg Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Rønningen, Bernt
Fåberg Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Steinslett, Åge
Fåberg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Sundby, Dina
Fåberg Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Sundby, Jo Håkon
Fåberg Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sæther, Martin
Fåberg Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Sæther, Tore
Fåberg Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Graneng, Torgeir
Fåset Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lunsæter, Tore
Fåset Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Løkken, Ole Kristoffer
Fåset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Pedersen, Odd Arne
Fåset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Espedal, Aage
Gann Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Espedal, Trygve
Gann Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SK, Links (M)
|
Groven, Georg
Gann Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Kvinen, Jarle
Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sviland, Reidar
Gann Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Tveit, Helge
Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Tveit, Mathias Wathne
Gann Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Øverland, Jette
Gann Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Øverland, Mads
Gann Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Øverland, Rikke
Gann Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Øverland, Steve T.
Gann Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Øvrevik, Bjarte Kvame
Gann Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Øvrevik, Viktoria Haga
Gann Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Holt, Tony
Garnisonen i Porsanger - Klasse: HK416 (M)
|
Lekven, Rolv
Garnisonen i Porsanger - Klasse: HK416 (M)
|
Alværvik, Terje
Gaular Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Haarstad, Hilde Anita
Gaular Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Krone, Ida Grimestad
Gaular Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Krone, Joakim Grimestad
Gaular Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Kårstad, Leif Halvor
Gaular Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Kårstad, Magnus
Gaular Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Mydland, Sunniva Kristine
Gaular Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Nord, Johnny
Gaular Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Sæle, Arne
Gaular Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|