Påmeldingsperioden er avsluttet.
Lilleheil, Stig Andre
Bergen Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Nedrebø, Geir Inge
Bergen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nyheim, Jan Erik
Bergen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Olsen, Odd Anders
Bergen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Reme, Lars
Bergen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Skråmestø, Kristoffer Tvedt
Bergen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Strømme, Magne
Bergen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sælensminde, Mariell Nesbø
Bergen Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Sælensminde, Sander Nesbø
Bergen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Tvedt, Øyvind
Bergen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Tveranger, Hallvard
Bergen Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Vindal, Stine Haagheim
Bergen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Østbøll, Stein Feyling
Birkenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Spødevoll, Per Jan
Bjerkreim Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Strand, Aril
Bjerkreim Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Strand, Liv Karin
Bjerkreim Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Vaule, Raymond
Bjerkreim Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Nordkild, Svein Inge
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Luneng Tokerud, Gjermund
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Nystuen, Per Marius
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sagengen, Magnus
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: EJ (M)
|
Sagengen, Tommy
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Slette, Hans Andreas
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Sollien, Lars Martin
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Sørum, Hans Martin
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Sørum, Sverre
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Tokerud, Hans Olav
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Bjordal, Jan Arild
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Rørtveit, Renate
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Søreide, Anders
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Trædal, Gunnar
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Ynnesdal, Eva
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Ynnesdal, Linn Iren
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: 3 (K)
|
Ynnesdal, Ove
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Østerbø, Geir Helge
Bjordal/Søreide Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Andersson, Bjørn Erik
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Andfjell Rakvaag, Anders
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Rødahl, Brynjar Leif
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rødal, Harald
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Tveit, Asbjørn
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Amundsen, Arild
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Berger, Halvor
Bjørnen Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Larsson, Hege
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Larsson, Silje
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Larsson, Svein Erik
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Leknes, Idar
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Aabø, Wemunn
Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aarskog, Kjell
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Andresen, Erik
Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Andresen, Thorbjørn
Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Bentstuen, Ingar
Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Berg, Tove Marie
Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Berg, Vebjørn
Blaker Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Bertheau, Johny Andre
Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Borch, Eskil Ellingsen
Blaker Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Christensen, Bjørn
Blaker Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Finstad, Geir
Blaker Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Flatby, John
Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Halvorsud, Andreas
Blaker Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Hidemstrædet, Anders Foss
Blaker Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Holen, Olav Røang
Blaker Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Holt, André
Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Holt, Tony
Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Huser, Hanna Synnøve
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Jensløkken, Ingrid
Blaker Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Johansen, Tommy
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Jødahl, Erik
Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Jødahl, Hege
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jødahl, Irja
Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Jødahl, Lars
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kristiansen, Fredrik G.
Blaker Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Lund, Frode
Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lund, Jenny R.
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Lund, Kåre
Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Mathisen, Håkon Foss
Blaker Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Mathisen, Trygve Foss
Blaker Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Meluken, Sindre
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Meluken, Tuva
Blaker Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Prestkvern, Einar-Andre
Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Qværnstrøm, Martin
Blaker Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Riste, Marianne Jødahl
Blaker Skytterlag - Klasse: EJ (K)
|
Rudseter, Steinar
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Skarpodde, Hanne
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Skjæret, Hanna
Blaker Skytterlag - Klasse: ER, Links (K)
|
Strøm, Eirik
Blaker Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Strøm, Kåre
Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Svardahl, Andreas
Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Svarstad, Helge
Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Sydnes, Hege Ingrid
Blaker Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Sæther, Odd Ivar
Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aasheim, Jan Erik
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bergersen, Camilla Emilie
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Brunes, Merethe
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Brunes, Miklas Ellingsen
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ellingsen, Julian Brunes
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Ellingsen, Sander A.B.
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Jakobsen, Anders Heiberg
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Lorentsen, Ole Christian
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nystad, Lars Andreas
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Pedersen, Berit Pauline
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Pedersen, Bård
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Robertsen, Magdalena
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Strøm, Karl Gunnar
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Tobiassen, Ingvill
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Tobiassen, Runar
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Ysland, Carina
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Ysland, Jan Peter
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Ysland, Vegard
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Aas, May Lise
Bolkesjø Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Kaasa, Hølje Kjell
Bolkesjø Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Kaasa, Tove
Bolkesjø Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Stuevoll, Ole Terje
Botnan Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Stenvold, Arne Magne
Brekken/Aursund Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Fylkesnes, Nils Vegard
Bremnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Gilje, Tor Eivind
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hidle, Morten
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Innvær, Geir
Bremnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Innvær, Godtfred
Bremnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Innvær, Gunnar
Bremnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Innvær, Jan Gunnar
Bremnes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Innvær, Jonny
Bremnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Innvær, Oda
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Legland, Ingvar M.
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nesse, Olav Magne
Bremnes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nordvik, Petter
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lundnes, Harald
Brigade Nord Stab - Klasse: HK416 (M)
|
Baadshaug, Rolv
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Linnerud, Svein Arne
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nordhagen, Aage
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Nordvik, Amund
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Nordvik, Iver
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Rønningen, Amund
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Rønningen, Kjetil
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Rønningen, Simen
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Storihle, Sidsel
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Borge, Kjell
Bruvik Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Bruvik, Bjørn Morten
Bruvik Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Hesjedal, Jan Konrad
Bruvik Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Langhelle, Ronny
Bruvik Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Hatlevik Borg, Maria
Bryggja Skyttarlag - Klasse: J, Links (K)
|
Hestenes, Odd
Bryggja Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Pettersen, Remy
Bryggja Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Svoren, Roald
Bryggja Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Svoren, Robert Inge
Bryggja Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Vemmelsvik, Kåre Arne
Bryggja Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Eid, Svein Erik
Brønnøysund Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nordhuus, Jøran
Brønnøysund Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nordhuus, Lars
Brønnøysund Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Bråtveit, Aleksander Endresen
Bråtveit Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Bråtveit, Frode
Bråtveit Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Bråtveit, Maria Endresen
Bråtveit Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Budal, Svein
Budal Skytterlag - (M)
|
Enlid, Jan
Budal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lilleløkken, Torbjørn
Budal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Løkkesmo, Hans Jakob
Budal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nordløkken, Hans
Budal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Rolandsen, Egil
Budal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rønning, Inge
Budal Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Rønningsgrind, Hans
Budal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Solem, John M.
Budal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Sætermo, Håvard
Budal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Jansen, Jan
Buer/Kornsjø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Moræus, Øystein
Buer/Kornsjø Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Saksæther, Egil
Buer/Kornsjø Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Breivold, Bjarne
By Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Forfot, Roar
By Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Hårstad, Asbjørn
By Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hårstad, Odd
By Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Tveiten, Per Torleiv
Bykle Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Bergum, Jo Kristian
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brinch, Karl-Henrik Lund
Byneset Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Ellefsen, Håvard M.
Byneset Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB, Links (M)
|
Frengen, Oddvar
Byneset Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Hagemo, Einar
Byneset Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Haugros, Bård
Byneset Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Haugrønning, Niklaus
Byneset Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rognstad, Håkon
Byneset Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Rønningsgrind, Anja Nordhøy
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Rønningsgrind, Ina Nordhøy
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Rønningsgrind, Pål
Byneset Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Silseth, Sebastian
Byneset Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Silseth, Selma Johanne
Byneset Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Øien, Hans Erling
Byneset Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Øien, Knut
Byneset Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Åsheim, Per
Byneset Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Åsheim, Thomas
Byneset Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bævre, Anton
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bævre, Guro Øie
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bævre, Hans Øie
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Bævre, Helge
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Fjærli, Kjell Arne
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Fjærli, Mariann
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Fjærli, Vegard
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Nordvik, Grethe
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Nordvik, Ola
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Snekvik, Bjørn
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Flittig Jacobsen, Sandra
Bø (Telemark) Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Flittig Jacobsen, Tommy
Bø (Telemark) Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Knutsen, Martin
Bø (Telemark) Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Strømmen, Erlend
Bø (Telemark) Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|