Påmeldingsperioden er avsluttet.
Lia, Torgeir W
Notodden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Tømmermo, Bernt-Olav
Notodden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Ødegård, Tonje Wehn
Notodden Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Myrset, Bjørn
NROF Elverum og omegn - Klasse: AG3 (M)
|
Løvseth, Jon Arne
NROF Hedemarken - Klasse: HK416 (M)
|
Birkeland, Dagfinn
NROF Lister - Klasse: AG3 (M)
|
Ajer, Halvor
NROF Oslo - Klasse: AG3 (M)
|
Dynna, Torstein
NROF Ringerike - Klasse: AG3 (M)
|
Mong, Torbjørn
NROF Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Winterstø, Ole Kristian
NROF Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Skår, Joakim
Nrof Stjørdal - Klasse: AG3 (M)
|
Hilmen, Nils Erik
NROF Valdres - Klasse: AG3 (M)
|
Onsrud, Onar
NROF Vestoppland - Klasse: HK416 (M)
|
Mariåsen, Hans Arne
NROF Øvre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Risbø, Stein Erik
NROF Øvre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Trøhaugen, Stig
NROF Øvre Romerike - Klasse: AG3 (M)
|
Areklett, Emma
Nyborg Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Asheim, Noah Kjelby
Nyborg Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Dyregrov, Arve
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Dyregrov, Olai
Nyborg Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Dyregrov, Sigve
Nyborg Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Eggum, Sigurd
Nyborg Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Larsen, Charlotte
Nyborg Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Larsen, Marta Fonnes
Nyborg Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Neverdal, Emma
Nyborg Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Neverdal, Lars Magnus
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Rambjørg, Robin
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Tveit, Bodil Alida Jin
Nyborg Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Uthaug, Natalie
Nyborg Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Virkesdal, Jørgen
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Virkesdal, Rune
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Wergeland, Trude
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Westervik, Iselin
Nyborg Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Westervik, Thor Øystein
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Enger, Harald
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Flaatten, Morten
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hansen, Bjørn Egil
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Håkedal, Bjørn
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Håkedal, Camilla
Nøtterø Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Håkedal, Hanna
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Johnsen, Dagfinn
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Karlsen, Ingmar
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Kinander, Svein Wiktor
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Knudsen, Finn Tore
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Nystuen, Tor Jarle
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Wingaard, Signe Karin
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Borge, Kjetil
Odda Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Djønne, Eirik
Odda Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Nesheim, Olav
Odda Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Åkre, Knut D Y
Odda Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Sunde, Audun
Olden Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Blikken, Jostein
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Blikken, Oddbjørn
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Dørum, Magnar E.
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Eidem, Peder
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Gorset, Arnt E.
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Gorset, Åsmund
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hage, Erlend Martinsen
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Hage, Ørjan Martinsen
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Heggvold, Bjarne
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Helgetun, Anders Hjerkinn
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Helgetun, Arne
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Helgetun, Olav Hjerkinn
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Hesby, Dag
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Holsetstuen, Bjørnar
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: NV (M)
|
Loe, Vegard Snøve
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Nyseter, Erik
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Slettbakk, Paul Joar
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Svartøien, Reidar
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Tilset, Eva Karin
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: NV (K)
|
Tilset, Stine
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Volden, Henrik
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Aalen, Karl-Erik
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: HK416 (M)
|
Almås, Magne
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Huse, Hallgeir
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: AG3 (M)
|
Asheim, Kristian Haugsdal
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Asheim, Runar Haugsdal
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Asheim, Trond Inge
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Ellingsen, Ann Karin
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Haugsvær, Bjarte
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Haugsvær, Bård -Torstein
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Haugsvær, Edda - Kristin
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 1, Links (K)
|
Haugsvær, Jostein
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Haugsvær, Lars Elling
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugsvær, Sturle
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Haugsvær, Torgeir
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Hjartholm Solheim, Christian
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Høydal, Morten
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Instefjord, Bjarne
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Instefjord, Torunn
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Kolås, Gaute
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Kolås, Skjalg
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Kvamsdal Håvåg, Sivert
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Kvamsdal, Ole Ronny
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Massnes, Asbjørn
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Nyheim, Egil Johannes
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Oppedal, Benedikte
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Oppedal, Bjørn Ingvar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Oppedal, Tarjei
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Oppedal, Tor Erik
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Solheim, Frode
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Solheim, Hanna
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Solheim, Steinar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Vik, Bjørnar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Virkesdal, Malin Svartemyr
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Virkesdal, Sander Svartemyr
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Wergeland Kvame, Oddlaug
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Wergeland, Arild
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Wergeland, Kåre
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Wergeland, Mathilde Håvåg
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Yndesdal, Mathea
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Østerbø, Andreas
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Østerbø, Elina
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Østerbø, Steinar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Årskaug, Christian Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Årskaug, Erlend Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Årskaug, Helge
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Årskaug, Oddlaug Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Aamot, Edvin
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Antonsen, Øystein
Orkla Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Saksvik, Roar
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Saksvik, Sondre
Orkla Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Saksvik, Åsmund
Orkla Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Austefjord, Arvid
Os Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Austevoll, Arne
Os Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Bergstø, Gaute Eide
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Bergstø, Ove
Os Skyttarlag - Klasse: 1, Links (M)
|
Dahle, Reidar
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Dale, Sofia
Os Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Daviknes Hårvik, Celine
Os Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Daviknes, Sophie
Os Skyttarlag - Klasse: 2, Links (K)
|
Drange, Oddvar
Os Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Eide, Loke
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER, Links (M)
|
Eide, May Iren
Os Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Eide, Oddbjørn
Os Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Eidsvik, Anstein
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Eidsvik, Steinar
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Eikemo, Oddvar
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Evensen, Amalie
Os Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Evensen, Jan Kristian
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Evensen, Maren
Os Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Evensen, Sofie
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Gjerde, Tor Egil
Os Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Gorm-Hansen, Odd
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Haugland, Kyrre
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Heimdal, Vegard
Os Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Johannessen, Markus
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Lekven, Rolv
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lepsøy, Elisabeth
Os Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Myklebust Fjellstad, Daniel
Os Skyttarlag - Klasse: R, Links (M)
|
Møller, Adelheid Røttingen
Os Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR, Links (K)
|
Nygård, Henrik
Os Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Ronæs, Aleksander
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Tøsdal, Tommy Gorm-Hansen
Os Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Tøsdal, Tonje Gorm - Hansen
Os Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Ure, Oddvar
Os Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Ure, Ragnhild Eide
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Ure, Ørjan
Os Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Øvredal, Mats
Os Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ, Links (M)
|
Aardalen, Jenny
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bekkevold, Kurt Eirik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berger, Marianne
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bjerke, Fredrick
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Brendnes, Edvard
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brovoll, Sverre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bugge, Lars
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Båheim, Arild
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Grimstad, Anne Sofie
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Grimstad, Heidi-Iren Olsen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Grøtting, Arne Johan
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hagelund, Endre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Heggen, Stein
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hofslund, Jonas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Hovde, Nils
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Ingebo, Jonas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Iversen, Silje Christine
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Jansen, Kjetil
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Johansen, Tore
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Klyve, Stian Stafsberg
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Kristiansen, Eirik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Kveli, Hans O
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Madsen, Anders
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Malm, Christer Gustaf Allan
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Mortensen, Joakim
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Muri, Bjarne Hammersvik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Musiol, Morten
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Mørk, Øivind
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Norberg, Helge
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Oppen, Henrik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sveum Hopmoen, Sebastian
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Torbal, Amalie Mortensen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Torbal, Tobias Mortensen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Valand, Nils Thomas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Vallestad, Jorunn Ospedal
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Ånneland, Arne
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Ånneland, Vegard
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aakre, Bjørn-Ove
Osterøy Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Aakre, Espen Foseid
Osterøy Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Birkeland, Hans Kristian
Osterøy Skyttarlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Grytaas, Harald
Osterøy Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|