Påmeldingsperioden er avsluttet.
Lund, Kim Andre
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416 (M)
|
Rundtom, Terje Olav
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416 (M)
|
Røyseth, Arild
Hv-05 Opplandske - Klasse: AG3 (M)
|
Stålem, Vegar
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161, Links (M)
|
Vandevjen Olsen, Rune
Hv-05 Opplandske - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Waaler, Kjetil
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416 (M)
|
Walleraunet, Ann Cathrine Sverkmo
Hv-05 Opplandske - Klasse: HK416 (K)
|
Andersen, Endre S.
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Brekke, Kåre Gunnar
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Dalen, Grunde
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Glidje, Trond
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Hagen, Daniel
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Haraldstad, Jonny
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Madland, Arvid
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Madsen, Magne Ingolf
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Metveit, Ørjan
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Mong, Thomas
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3, Links (M)
|
Rinde, Leif
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Rødland, Frode
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Stensli, Alf
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Thorsen, Ketil R
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Vigre, Leif
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Winterstø, Ole Kristian
Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Aarseth, Bård
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: AG3 (M)
|
Bakken, Vegar
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: AG3 (M)
|
Grytten, Ole Jørgen
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31, Links (M)
|
Kalvik, Odd Rune
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Moldskred, Tom Olav
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: AG3 (M)
|
Mortensbakke, Stein
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: AG3 (M)
|
Muldsvor, Sigurd
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Nilsen, Sten Helge
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416 (M)
|
Sæterbø, Grim
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Tvinnereim, Jarle S.
Hv-11 Møre og Fjordane - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Brovold, Bernt
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3 (M)
|
Bårdli, Lars Erik
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG32 (M)
|
Gjølga, Per Johan
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Johansen, Kjell
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3 (M)
|
Noodt, Bernt
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG32 (M)
|
Olden, Brynjar
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG32 (M)
|
Rolandsen, Sondre
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3 (M)
|
Rotmo, Bengt Egil
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Rotmo, Eirik Leander
Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Solheim, Olav
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Stabell, Odin Røstum
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Stiklestad, Oddbjørn
Hv-12 Trøndelag - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Trøite, Bjørn
Hv-12 Trøndelag - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG33 (M)
|
Bentseng, Trond Magne
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Bjørhusdal, Kjell Roger
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Edvardsen, Kjetil
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Følvik, Finn Arne
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Martinsen, Kristoffer Røstad
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Nystad, Lars-Håkon Nohr
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: HK416, Links (M)
|
Rogne, Svein Richard
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Steinslett, Bjørn-Ivar
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Ysland, Jan-Peter
Hv-14 Sør-Hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Amundsen, Marius
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Bakken, Lars Greger
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Berntsen, Stein Hugo
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Bjerregård, Geir
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Brustad, Kenneth
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Finvåg, Ole Henry
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Finvåg, Thomas
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Forsaa, Vidar
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG32 (M)
|
Grandalsmo, Jan Ove
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Hellemo, Dag Magne
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Henriksen, Sigbjørn
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Johannessen, Espen
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Johansen, Bernt Olav
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Johansen, Cato Bye
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Johnsen, Torfinn
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Kalvik, Tom Marius Gjertsen
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Karlsen, Ole Kristian
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Knutsen, Helge Ragnar
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Korneliussen, Bård
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Kristiansen, Thomas
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Lian, Lars
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Mellem, Terje
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Moelv, Thomas
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Myrslett, Werner
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Nermark, Bengt Bratland
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416 (M)
|
Solli, Torbjørn
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Strand, Håkon
Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse: HK416, Links (M)
|
Vedhugnes, Jørn Arve
Hv-17 Finnmark - Klasse: AG3 (M)
|
Aa, Ole Arild
Hyen Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Holme, Nils
Hyen Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Mjellem, Bertel Oddne
Hyen Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Mjellem, Daniel Matias
Hyen Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Røyrvik, Andreas
Hyen Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Skinlo, Odd Peter
Hyen Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Straume jr., Torleiv
Hyen Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SEJ (M)
|
Straume, Arild
Hyen Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Straume, Marit
Hyen Skyttarlag - Klasse: 1 (K)
|
Straume, Per Inge
Hyen Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Eiken, Arnhild
Hyllestad Skyttarlag - Klasse: 5, Links (K)
|
Eiken, Torinn
Hyllestad Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Eiken, Ørjar
Hyllestad Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Skivenesvåg, Jørgen
Hyllestad Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Sognnes, Ole Einar
Hyllestad Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Sognnes, Per-Magnar
Hyllestad Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Sognnes, Synnøve
Hyllestad Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Tuskin, Arne Steinar
Hærens Våpenskole - Klasse: HK416, Links (M)
|
Bråten, Frank Willy Lie
Hærstaben - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Frøshaug, Sverre M.
Hærstaben - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Harviken, Karl-Åge
Hærstaben - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Bjerke, Magnus
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bjørseth, John
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Claussen, Simon Kolstad
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Haugen, June
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Mortensen, Per-Åge
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Mortensen, Siri
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: HK416 (K)
|
Nitteberg, Øyvind
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nordby, Petter Å.
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Sletner, Anders Oddevald
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Sletner, Terje
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Solberg, Jacob Engh
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Sørli, Daniel Nisja
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sørli, Håkon
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Tangen, Odd Arne
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Teigen, Bjørn Vidar
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Teigen, Kjersti Nyborg
Høland/Bjørkelangen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Blokkum, Bjørn
Hølonda Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Mandt, Steinar
Høydalsmo Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Almås, Knut Arne
Høylandet Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Brekkvassmo, Heidi
Høylandet Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Brembu, Ole Jo
Høylandet Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Brøndbo, Inga Irene
Høylandet Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Brøndbo, Karl
Høylandet Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Elverum, Harald
Høylandet Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Hjellsand, Marius
Høylandet Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Mjøsund, Isak Adhira
Høylandet Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Okstad, Lars Otto
Høylandet Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Saur, Jogeir
Høylandet Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Aniksdal, Einar
Hå Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Holen, Johan
Hå Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Tunheim, Einar
Hå Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Tunheim, Sindre
Hå Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Vaule, Paul
Hå Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Beisland, Bjørn Tore
Imenes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bjellerås, Bjørn
Imenes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Gusdal, Aleksander
Imenes Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Gusdal, Anders Edvin
Imenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Gusdal, Daniel
Imenes Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Igland, Eivind
Imenes Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Igland, Kjetil jr.
Imenes Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Jørgensen, Kari
Imenes Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Karlsen, Svend
Imenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Landås, Tom
Imenes Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lie, Knut Erik
Imenes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Metveit, Anders
Imenes Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Metveit, Geir Atle
Imenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Metveit, Ørjan
Imenes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Mikkelsen, Paul Notto
Imenes Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Storenes, Helene
Imenes Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Storenes, Inge
Imenes Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Storenes, Kristian
Imenes Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Storenes, Kåre
Imenes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Andersen, Åge
Inderøy Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Kjelaas, Espen
Inderøy Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Kjelaas, Magnus
Inderøy Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Kjelaas, Silje
Inderøy Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Røvik, Håkon Ivar
Inderøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Stokke, Nils Ingemund
Inderøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Tønne, Per Gunnar
Inderøy Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Vannebo, Mary
Inderøy Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Bangstad, Ellen Sofie
Indre Bindal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bangstad, Joakim
Indre Bindal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bangstad, Steinar
Indre Bindal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Bjøraas, Håkon
Ingeniørbataljon/Brig-N - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Rubbås, Espen
Ingeniørbataljon/Brig-N - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Rubbås-Risvik, Jostein
Ingeniørbataljon/Brig-N - Klasse: HK416 (M)
|
Rypdal, Olivia
Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SK (K)
|
Skaug, Heidi Storsveen
Isfjorden og Åndalsnes Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Mjåland, Knut Ivar
Iveland Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Færevåg, Lars Ketil
Jondal Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Krutnes, Sverre
Jondal Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Lilleås, Ana Maria
Jondal Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Lilleås, Victoria
Jondal Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Lilleås, Øystein
Jondal Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Lothe, Nils
Jondal Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Mælen, Per Johan
Jondal Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Sollesnes, Bjarne
Jondal Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Sollesnes, Liv
Jondal Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Bergan, Trond
Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Fekjan, Rune
Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Hanserud, Bjørn Magnus
Jondalen Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Hanserud, Inga Marie
Jondalen Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Hanserud, Tor Vetle
Jondalen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Lund, Katrine Aannestad
Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Lund, Kim-André Aannestad
Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Løvås, Sondre
Jondalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Mathisen, Arne
Jondalen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Mathisen, Asbjørn
Jondalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Midtgard, Nora
Jondalen Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Olsson, Anne Beate
Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Rua, Hans Erik
Jondalen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Skudsvik, Kjell Arne
Jondalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Skårild, Esten
Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Vikhagen, Ann Kristin Årskog
Jondalen Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Vikhagen, Jørn
Jondalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Vikhagen, Sander Årskog
Jondalen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|