Påmeldingsperioden er avsluttet.
Saude, Phillip
Fiskum Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Skaug, Annbjørg Laugerud
Fiskum Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Tyse, Anna Isnes
Fiskum Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Tyse, Oda Isnes
Fiskum Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Lillehamre, Leon Sindre
Fiskå Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Rydland, Nils K
Fitjar Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Rydland, Randi Beate
Fitjar Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Feten, Karoline Mo
Fjordane Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Lindseth, Jon Ivar
Flatanger Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Fosshaug, Christine L.
Flesberg Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Fosshaug, Ola
Flesberg Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Fosshaug, Åge
Flesberg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Blien, Wenke
Flikka Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Flikka, Ingve
Flikka Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Flikka, Martias
Flikka Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Lilledrange, Øyvind
Flikka Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Baukhol, Aleksander Heinrichs
Flo/Vedl/Rtv-Bil - Klasse: HK416 (M)
|
Hals Overen, Vegard
Flo/Vedl/Rtv-Bil - Klasse: HK416, Links (M)
|
Helgeland, Bjørn
Flo/Vedl/Rtv-Bil - Klasse: AG3 (M)
|
Sæhlie, Ole Jørgen
Flo/Vedl/Rtv-Bil - Klasse: HK416 (M)
|
Fanøy, Bjarte
Florø Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Haugnes, Bjarne
Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Haugnes, Bjarte
Florø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugnes, Janne
Florø Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Haugnes, Lars
Florø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugnes, Mats
Florø Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Haugnes, Tomas
Florø Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Knapstad, Reidun Kristin
Florø Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Skulbørstad, Martin
Florø Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sørdal, Ola
Florø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Berg, Kolbjørn
Flå (hallingdal) Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Støen, Asbjørn
Flå (hallingdal) Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Eskelund, Kai
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lyngen, Atle
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Løberg, Per Kåre
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Midtflå, Even
Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Gundersen, Ketil
FMGT - Klasse: HK416 (M)
|
Brendryen, Arne
Folldal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Haug, Ingebrigt
Forr Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nordtug, Asbjørn
Forr Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nordtug, Morten
Forr Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nordtug, Odd
Forr Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Råde, Håkon
Forr Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Råde, Johan
Forr Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Råde, Magne
Forr Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bildøy, Tone Eimhjellen
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: HK416 (K)
|
Løvseth, Jo Ivar
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: AG3 (M)
|
Østvold, Simon
Forsvarets Personell- og Vernepliktssenter - Klasse: AG3 (M)
|
Bekkevold, Espen
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Johansen, Ove
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Lien, Hans Gunnar
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Midtflå, Nils Kåre
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Olsen, Knut Olav
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (M)
|
Skarpodde, Hanne
Forsvarsmateriell - Klasse: HK416 (K)
|
Brevik, Bjørn
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Brevik, Håkon
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Brevik, Sigurd
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: R (M)
|
Finvåg, Runar
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 4 (M)
|
Grønning, Karoline Emilie
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: J (K)
|
Grønning, Kåre
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 4 (M)
|
Hals, Roger
Fosna Skytterlag (slått Sammen Med Kristiansund) - Klasse: 5 (M)
|
Edholm, Ludvik
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Johannessen, Camilla Paulsen
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Johannessen, Julie Paulsen
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Johannessen, Øyvind
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lunderød, Hans Jørgen
Fredrikstad Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Aaslund, Kirsten
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Andersstuen, Jan
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Berglund, Kurt Arne
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Berntsen, Erik
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Finstad, Christoffer
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Galby, Bjørnar C. S.
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Nythe, Odd Martin
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nythe, Odd Petter
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Saxebøl, Martin
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Saxebøl, Monica
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Saxebøl, Sverre
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Saxebøl, Vegard
Frogn og Drøbak Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Lyngroth, Bjørn Tore
Froland Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Olsen, Dagfinn
Froland Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Pedersen, Arnfinn
Froland Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Ås Orerød, Fredrik
Froland Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Halsvik, Gjermund
Frøysetvågen Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Aanes, Tanja
Fustvatn Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Aanes, Tor Dagfinn
Fustvatn Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Herring, Olav
Fustvatn Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Bergland, Olav Dagfinn
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Levang, Thor Inge
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Lien, John Kjell
Fyresdal Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Aven, Ørjan
Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Erdal, Herman
Førde Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Erdal, Karoline
Førde Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA, Links (K)
|
Erdal, Ole Martin
Førde Skyttarlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Gram, Harry
Førde Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Isene, Gisle
Førde Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Isene, Magnar
Førde Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Mortensbakke, Maria Hoff
Førde Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Mortensbakke, Stein
Førde Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Løkra, Harald
Fåberg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Malme, Even
Fåberg Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Malme, Marius
Fåberg Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sundby, Dina
Fåberg Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Sundby, Jo Håkon
Fåberg Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sæther, Martin
Fåberg Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Sæther, Tore
Fåberg Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Graneng, Torgeir
Fåset Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lunsæter, Tore
Fåset Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Pedersen, Odd Arne
Fåset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Espedal, Aage
Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Espedal, Trygve
Gann Skytterlag - Klasse: J, Links (M)
|
Kvinen, Jarle
Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Kvinen, Paul
Gann Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Tveit, Hanne Wathne
Gann Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Tveit, Helge
Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Tveit, Hermann Wathne
Gann Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Tveit, Mathias Wathne
Gann Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Øverland, Mads
Gann Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Øverland, Rikke
Gann Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Øverland, Steve T.
Gann Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Holt, Tony
Garnisonen i Porsanger - Klasse: HK416 (M)
|
Alværvik, Terje
Gaular Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Krone, Ida Grimestad
Gaular Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Krone, Joakim Grimestad
Gaular Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Kårstad, Leif Halvor
Gaular Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Kårstad, Magnus
Gaular Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Mydland, Sunniva Kristine
Gaular Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Auve, Vegard
Geilo Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Auve, Vidar
Geilo Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Grostølen, Jon Ola Høydahl
Geilo Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Grostølen, Olav
Geilo Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Rønningsgrind, Ann Iren
Geilo Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Svarteberg, Kjell
Geilo Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Svarteberg, Terje
Geilo Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Brandser, Arvid
Gisund Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Eriksen, Ann Elise
Gisund Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Hansen, Arne Ivar Åsmo
Gisund Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Hansen, Monica Åsmo
Gisund Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Johnsen, John
Gisund Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Johnsen, Julie Nymo
Gisund Skytterlag - Klasse: V65 (K)
|
Nymo Øynebråten, Julie Ulrikke
Gisund Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Nymo, Lars A.
Gisund Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nymo, Magnhild
Gisund Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Reinton, Johannes Helgesen
Gisund Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Bergersen, Camilla Emilie
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bruheim, Arild
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Granerud, Bjørn
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Granerud, Mikkel
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Granerud, Steffen
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Granerud, Tone
Gjerdrum Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Langbakk, Regine
Gjerpen Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Langbakk, Sebastian
Gjerpen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sund, Adam
Gjerpen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Idland, Åsmund
Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Pettersen, Odd
Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Søyland, Eirunn Ø
Gjesdal Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Søyland, Svein Kå.
Gjesdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Bekkemellem, Arne Olav
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Bjørnødegård, Tormod
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Djupnes, Bjørn Cato
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dæhlen, Fritjof
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Dæhlen, Simen
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Dæhlen, Sondre
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Ekse, Sindre Oliver
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Grøtte, Glenn
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Grøtte, Sindre Alexander
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Johansen, Geir
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Johansen, Iselin
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Myrstuen, Lars
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Myrstuen, Sigmund
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Nedrud, Marius Sogn
Gjøvik og Brusveen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brøto, Ingri Åmellem
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 3 (K)
|
Kleven, Bjørn
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Kleven, Kjersti
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Stake, Gunhild
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Stake, Ida Haugstad
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Stake, Mari Haugstad
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Thoreplass, Tone Berit
Gol og Ødegården Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Abel, Øyvind
Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brennhaug, Trond
Grane Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Fellingfors, Marius
Grane Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Fellingfors, Per Magne
Grane Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Kvandal, John Bernhard
Grane Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Nilsen, Steinar
Grane Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Simskar, Svenn Ivar
Grane Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lilletveit, Gudmund Arne
Granvin Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lilletveit, Marianne
Granvin Skyttarlag - Klasse: V55 (K)
|
Skår, Steinar
Granvin Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Brekke, Kåre Gunnar
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Jåtun, Torgeir
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sørli, Johan
Greipstad Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Sørli, Peter
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Vemmelvik, Cecilie
Greipstad Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Vemmelvik, Dagfinn
Greipstad Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Vemmelvik, Kim Johan
Greipstad Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Håland, Torfinn
Grindølen Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Valand, Karsten
Grindølen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Hegland, Svein Yngve
Grong Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hegland, Svenn
Grong Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sklet, Lorents
Grong Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Toremo, Asbjørn
Grong Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|