Påmeldingsperioden er avsluttet.
Medby, Heine
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Medby, Ingvard
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Mellem, Knut Bjørnar
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Mellem, Marina Rognmo
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Mellem, Terje
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nordkild, Ivar
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Nordkild, Svein Inge
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nylund, Ina Anette
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR, Links (K)
|
Nylund, John Eivind
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Nylund, Tone
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Pedersen, Alice Merethe
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Pedersen, Atalie
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Pedersen, Roger
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Stabell, Aleksander Tobias
Bjerkvik Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nystuen, Per Marius
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sollien, Lars Martin
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Sørum, Hans Martin
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Sørum, Sverre
Bjoneroa Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Knutsen, Morten Jarnskjegge
Bjugn Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lund, Mathias Monstad
Bjugn Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Aanes Larsen, Marion
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Andersson, Bjørn Erik
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Andfjell Rakvaag, Anders
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bohlin Røvassmo, Simon Andre
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Hansen, Emil Johan
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hansen, Fred Jarl
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Larsen, Johanne Mari
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Rødahl, Brynjar Leif
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rødahl, Sindre
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Rødahl, Siren Aasheim
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Rødal, Harald
Bjøllånes Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Aarøen, Dag Erik
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Berntsen, Bjørnar
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Berntsen, Per Morten
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Eriksen, Ingemar
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Hanssen, Viggo
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Johansen, Odd Bjørnar
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Mickelsen, Gun Britt
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: 3, Links (K)
|
Tveit, Asbjørn
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Vestheim, Otto
Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Larsson, Hege
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Larsson, Silje
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Larsson, Svein Erik
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Leknes, Idar
Bjørnen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aabø, Wemunn
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Aarskog, Kjell
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Andresen, Thorbjørn
Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Bentstuen, Ingar
Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Berg, Vebjørn
Blaker Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Finstad, Geir
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Flatby, John
Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Hidemstrædet, Anders Foss
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Holen, Olav Røang
Blaker Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Holt, André
Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Holt, Tony
Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Huser, Hanna Synnøve
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Jensløkken, Ingrid
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Johansen, Tommy
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Jødahl, Erik
Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Jødahl, Hege
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jødahl, Pirkko
Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (K)
|
Kristiansen, Fredrik G.
Blaker Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Lund, Jenny R.
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Lund, Kåre
Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Mathisen, Håkon Foss
Blaker Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Meluken, Sindre
Blaker Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Meluken, Tuva
Blaker Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Prestkvern, Einar-Andre
Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Skarpodde, Hanne
Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Strøm, Eirik
Blaker Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Strøm, Kåre
Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Svarstad, Helge
Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Sæther, Odd Ivar
Blaker Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aasheim, Jan Erik
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Andreassen, Svein
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Bakkemo, Edvart K. B.
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Breivik, Tobias
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Brunes, Merethe
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Brunes, Miklas Ellingsen
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ellingsen, Julian Brunes
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Ellingsen, Sander A.B.
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Furnes, Bård Johan
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Hansen, Ole Ragnar Hareide
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Ivarrud, Henning
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Jakobsen, Anders Heiberg
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Jensen, Magnus Skyrud
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Knutsen, Jonas Tranberg
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Knutsen, Martin Tranberg
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J, Links (M)
|
Korsmo, Inge
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lund, Magnus
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nyhagen, Øystein
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nystad, Elisabeth
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Nystad, Lars Andreas
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nystad, Lars-Håkon Nohr
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Rasmussen, Niklas-Aleksander
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Skogsholm, Sigbjørn
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Strøm, Karl Gunnar
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Strømsvik, Andreas
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Sæthre, Lene Mari
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Tobiassen, Alf
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Tobiassen, Ingvill
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Tobiassen, Runar
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Tobiassen, Thor-Arne
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Valen, Stig Rune
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Wassteig, Terje
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Ysland, Carina
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Ysland, Jan Peter
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Ysland, Vegard
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Øvermark, Hans Kristian
Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Aas, May Lise
Bolkesjø Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Bruun, Kolbjørn
Botnan Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lien, Kjell Oddbjørn
Botnan Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Stuevoll, Ole Terje
Botnan Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Innvær, Geir
Bremnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Innvær, Godtfred
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Innvær, Jan Gunnar
Bremnes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Innvær, Jonny
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Innvær, Oda
Bremnes Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Nordvik, Petter
Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aarsandøy, Fred-Gaute
Brigade Nord Stab - Klasse: HK416 (M)
|
Lundnes, Harald
Brigade Nord Stab - Klasse: HK416 (M)
|
Valnes, Thomas A.
Brigade Nord Stab - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Baadshaug, Rolv
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lillemoen, Tor
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Linnerud, Svein Arne
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nordhagen, Aage
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Nordvik, Iver
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Nordvik, Sindre
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Rønningen, Amund
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Rønningen, Kjetil
Brumunddal og Nes Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Nordhuus, Jøran
Brønnøysund Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nordhuus, Lars
Brønnøysund Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Gamst, Astrid
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Gamst, Eirik
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Gamst, Tor Viggo
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Gamst, Torvald
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Moldvik, Erlend
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Stokkland, Morten
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Stokkland, Stig
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Stokkland, Øyvind
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Sætherskar, Halfdan
Brøstadbotn Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Bråtveit, Aleksander Endresen
Bråtveit Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Bråtveit, Frode
Bråtveit Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Bråtveit, Maria Endresen
Bråtveit Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Bakken, Peder
Budal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Løkkesmo, Hans Jakob
Budal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nordløkken, Anne M.
Budal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Nordløkken, Hans
Budal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Rolandsen, Egil
Budal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rønningsgrind, Hans
Budal Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Solem, John M.
Budal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Solem, Marit
Budal Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Breivold, Bjarne
By Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Forfot, Roar
By Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Hårstad, Asbjørn
By Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hårstad, Odd
By Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Tveiten, Per Torleiv
Bykle Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Brinch, Karl-Henrik Lund
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Ellefsen, Håvard M.
Byneset Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Frengen, Oddvar
Byneset Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Hagemo, Einar
Byneset Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Haugros, Bård
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Haugrønning, Niklaus
Byneset Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rognstad, Håkon
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Rønningsgrind, Anja Nordhøy
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Rønningsgrind, Ina Nordhøy
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Rønningsgrind, Pål
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Åsheim, Per
Byneset Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Åsheim, Thomas
Byneset Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bævre, Anton
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bævre, Guro Øie
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bævre, Hans Øie
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Bævre, Helge
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Fjærli, Kjell Arne
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Fjærli, Mariann
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Foss, Brage Husby
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nordvik, Grethe
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Nordvik, Ola
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Snekvik, Bjørn
Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bakkejord-Johnsen, Henning
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Bakkejord-Johnsen, Lars
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Dybdal, Gøran
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Finvåg, Jørn
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Haug, Andrine Ellingsen
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Henriksen, Martin Andre
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Johnsen, Torfinn R
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Larsen, Nikolai
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Pedersen, Jørn Petter Brun
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Rabben, Britt Elin W
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Rabben, Kurt-Arne
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Rabben, Magnus Wangsbro
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Roarsen, Ida Johanne Nakkling
Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Håland, Elin
Bømlo Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Vorland, Einar
Bømlo Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Vorland, Kirsten
Bømlo Skytterlag - Klasse: V65 (K)
|
Kjølgård, Vidar
Cyberforsvaret/CISTG - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Kjosaas, Kjell
Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Kjosaas, Sigmund Haugen
Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Loneland, Ola
Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Bakken, Jon Egil
Dalsbygda Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|