Påmeldingsperioden er avsluttet.
Bergane, Ragnar
Tørdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Kåsene, Vidar
Tørdal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Næs, Halvor Aslak
Tørdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Næs, Morten André
Tørdal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Sørdalen, Tom
Tørdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Aase, Sander Eide
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Bråten, Ann-Kristin S.
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Bråten, Jostein
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lysen, Magne
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Måkestad, Isak Helland
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Måkestad, Kjetil
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Skår, Bente Kvåle
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Skår, Dag
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Skår, Kjetil
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Skår, Kristi
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Skår, Åsne
Tørvikbygd Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Hesthag, Nils
Ugland Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Olsen, Jann-Erik
Ullensaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Kleivkås, Reidar
Ullensvang Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Fjuk-Herje, Ola
Urskog Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Haavardsholm, Ketil
Urskog Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Haavardsholm, Trym Vegard
Urskog Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Haugen, Øyvind
Urskog Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sæther, Thomas
Urskog Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Frøholm, Sandra Vindfjell
Utvik og Innvik Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Aagaard-Nilsen, Magnus
Vaagakallen Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Iseli, Sverre
Vaagakallen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Indrebø, Hedda Andrine Skår
Vadheim Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Ljotebø, Anders
Vadheim Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Skår, Kåre Olav
Vadheim Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Farestveit, Jakob Adrian
Vaksdal/Modalen Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Mjelde, Trygve
Vaksdal/Modalen Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Fossum, Lars
Valnesfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Helgesen, Gøran
Valnesfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Helgesen, Helge
Valnesfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Larsen, Nikolai Fagerbakk
Valnesfjord Skytterlag - Klasse: R, Links (M)
|
Larsen, Tor-Einar
Valnesfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Solvoll, Knut
Valnesfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Haugen, Åge
Valsøyfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Otnes, Kurt
Valsøyfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berget, John
Vanvik Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Saur, Morten
Vanvik Skytterlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Djuvsland, Trygve
Vareld Skyttarlag - Klasse: V55, Klasse skogsløp: SV55 (M)
|
Kvamsdal, Einar
Vareld Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Kårstad, Øystein
Vareld Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Bjørndal, Håvard
Vartdal Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Bjørndal, Peter
Vartdal Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Bjørndal, Rakel H.
Vartdal Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Johnsen, Svein
Vartdal Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Svanøy, Kristian
Vartdal Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Sætre Lillebø, Elling
Vartdal Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Munch-Olsen, Thomas
Vegårshei Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Solberg, Toralf
Vegårshei Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Solheim, Lars Kristian
Vegårshei Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Vaaje, Olav K.
Vegårshei Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Andersen, Jørgen
Vemundvik Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Levang, Line Iversen
Vemundvik Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Skomsvold, Tor
Vemundvik Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Bronebakk, Terje
Vennesla Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Rakkestad, Kenneth
Vennesla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Rakkestad, Lars
Vennesla Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Skov-Skov, Oddvar
Vennesla Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Bylund, Bjørn
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Høknes, Anne
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Kulsli, John Olav
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Lervik, Edvin
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Myhre, Anton E.
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Myklebust, Leiv
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Valstad, Anders
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Valstad, Karstein
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Valstad, Kristian
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Østraat, Arne
Verdal Søndre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Nerhus, Per Jarle
Vestnes og Vågstranda Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Salthammer, Jo Voldset
Vestnes og Vågstranda Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berger, Per Einar
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Hunstad, Arne Magnus
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Johansen, Ove
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Knapp, John Arild
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Myhre, Eskil
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Ottosen, Roger
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Smedsrud, Kjell
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Smedsrud, Lièn
Vestre Toten Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Haugland, Liv Randi
Vestvågøy Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Lorentzen, Marius
Vestvågøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Martinussen, Oddvar
Vestvågøy Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Martinussen, Richard
Vestvågøy Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Martinussen, Torleif
Vestvågøy Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Bratland, Dina
Vikna Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Bratland, Ottar
Vikna Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bratland, Trygve
Vikna Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Pettersen, Roar
Vikna Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Sørgård, Eirik
Vikna Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Tormodset, Oddmund
Viksdalen Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Stokkevåg, Svein Magne
Vindafjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Graven, Mali Heggstad
Vingelen Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Trøeng, Roald
Vingelen Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Budsberg, Bjarne
Vinstra Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Giverhaug, Olaf
Vinstra Skytterlag - Klasse: V73, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Haugsjordet, Espen
Vinstra Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Kvernes, Ole
Vinstra Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Morstøl, Dag Erik
Vinstra Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Olafsen, Ken Are
Vinstra Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Strømstad, Erling
Vinstra Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Wangen, Eskil Aasen
Vinstra Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Wangen, Torstein
Vinstra Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aarseth, Bård
Volda Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Almeland, Lars Kåre
Voss Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Himle, Lars N.
Voss Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Hårklau, Steinar
Voss Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Johansen, Jonny Hugo
Voss Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Johansen, Karianne Vatne
Voss Skyttarlag - Klasse: ER (K)
|
Kvale, Hans
Voss Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Liland, Sigurd
Voss Skyttarlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Skjerve, Jon
Voss Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Midthun, Dag
Vossestrand Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Bakken, Atle
Vågå Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Berg, Syver
Vågå Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Bersu, Anders
Vågå Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Brun, Berit Jeanne
Vågå Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Fjøsne, Magne Kåre
Vågå Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Fjøsne, Vegard
Vågå Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Gården, Andrine
Vågå Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Gården, Johnny Roger
Vågå Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Hidemstrædet, Idun Marie
Vågå Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Hidemstrædet, Iva
Vågå Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hidemstrædet, Rolv Magnus
Vågå Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Lusæter, Bjørn Andre
Vågå Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Teigplassen, Pia Christine
Vågå Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Grønås, Bjørn
Våler Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Grønås, Sindre
Våler Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Lien, Eivind
Ølen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lien, Erling jr
Ølen Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Lien, Ragnhild
Ølen Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Mjåvatn, Magne
Ømmervatn Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Straum, Yngve
Ømmervatn Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Glahus, Carl Ove
Ørland Flystasjon - Klasse: HK416 (M)
|
Glahus, Carl Ove
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Husby, Terje Angelsen
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Næbb, Arvid
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Næbb, Sverre
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Reksterberg, Tore
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rødsjø, Tormod
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Røstad, Trond Anfeldt
Ørlendingen Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Hansen, Karoline
Ørskog Skyttarlag - Klasse: 3 (K)
|
Bondy, Arne Petter
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Solberg, Erling
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Solberg, Jan
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Solli, Kai J.
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Svensson, Ulf
Østre Bærum Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Berntsen, Torbjørn
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Kjernli, Jostein
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Kolrud, Anders
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kolrud, Bjørner
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Nordlien, Stian
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Noreng, Arne Gunnar
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Noreng, Ola
Østre Gausdal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Evju, Erling
Øvre Bø Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Forgard, Siv Tone Rossevatn
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Rossevatn, Audun
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Rossevatn, Marianne
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Rossevatn, Rune
Øvre Eiken Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Aasland, Trygve Andreas
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Bråthen, Dagny-Marie
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Dolmseth, Ole
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Henriksen, Sigbjørn
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lyngås, Karl Arne
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Maristad, Terese
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Nesset, Knut
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nesvik, Stig
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nyrud, Kjell
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Ramberg, Solfrid
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Rognli, Svein-Erik
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rubbås, Espen
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Rubbås, Jon Terje
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Rubbås, Knut Einar
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Rubbås, Terje
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Rubbås, Tobias Ferdinand
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Rubbås-Risvik, Eva
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Rubbås-Risvik, Jostein
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Rydningen, Jan
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Sletten, Olav
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Svendli, Tor Magne
Øvre Målselv Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)
|
Bilstad, Frank
Øvre Ogndal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Røli, Bjørnulf
Øvre Ogndal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Engene, Frank
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Finstad, Pål
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Finstad, Stig Magne
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Halvorsen, Torbjørn
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Helstad, Gunhild
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Høye, Ingvar Magne
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nielsen Rødsjø, Mariann
Øvre Rendal Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Buvarp, Emil
Øvre Surnadal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Løseth, Margrete Dalsegg
Øvre Surnadal Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Moen, Bernt Ole
Øvre Surnadal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Govasli, Torfinn
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Govasli, Vegard K.
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Storvik, Georg
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Storvik, Robert
Øvre Velfjord Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Iveland, Caroline
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Iveland, Rune
Øvrebø Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|