Påmeldingsperioden er avsluttet.
Asheim, Runar Haugsdal
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Asheim, Trond Inge
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Haugsvær, Bjarte
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 1 (M)
|
Haugsvær, Jostein
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Haugsvær, Lars Elling
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Haugsvær, Torgeir
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Hjartholm Solheim, Christian
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Kolås, Skjalg
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Oppedal, Benedikte
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (K)
|
Oppedal, Bjørn Ingvar
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Oppedal, Tarjei
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Oppedal, Tor Erik
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Solheim, Frode
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Virkesdal, Malin Svartemyr
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Virkesdal, Sander Svartemyr
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|
Wergeland, Arild
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Wergeland, Kåre
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Årskaug, Christian Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 2 (M)
|
Årskaug, Erlend Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Årskaug, Helge
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Årskaug, Oddlaug Ellingsen
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Aamot, Edvin
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Antonsen, Øystein
Orkla Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Berset, John Ole
Orkla Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Meistad, Birger
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Saksvik, Roar
Orkla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Saksvik, Sondre
Orkla Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Saksvik, Åsmund
Orkla Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Svorkdal, Andreas Lystad
Orkla Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Svorkdal, Lars
Orkla Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Dahle, Reidar
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Dale, Geir-Wiggo
Os Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Dale, Sofia
Os Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Daviknes Hårvik, Celine
Os Skyttarlag - Klasse: R (K)
|
Daviknes, Sophie
Os Skyttarlag - Klasse: 2, Links (K)
|
Eidsvik, Anstein
Os Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Eidsvik, Else
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (K)
|
Eidsvik, Isak Røttingen
Os Skyttarlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Eidsvik, Steinar
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Eikemo, Oddvar
Os Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Evensen, Alice
Os Skyttarlag - Klasse: 2 (K)
|
Evensen, Amalie
Os Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Evensen, Jan Kristian
Os Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Evensen, Maren
Os Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Evensen, Sofie
Os Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)
|
Os, Terje
Os Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Ure, Ragnhild Eide
Os Skyttarlag - Klasse: 5 (K)
|
Ure, Ørjan
Os Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Aardalen, Jenny
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Bekkevold, Kurt Eirik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berger, Marianne
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bjerke, Fredrick
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Brendnes, Edvard
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Brovoll, Sverre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bugge, Lars
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Båheim, Arild
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)
|
Grimstad, Anne Sofie
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Grimstad, Heidi-Iren Olsen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Grøtting, Arne Johan
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hagelund, Endre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Ingebo, Jonas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Jansen, Kjetil
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Johansen, Tore
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Klyve, Stian Stafsberg
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Kristiansen, Eirik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kveli, Hans O
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Malm, Christer Gustaf Allan
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Mortensen, Joakim
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Muri, Bjarne Hammersvik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)
|
Musiol, Morten
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Myhre, Christian Ytterhaug
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Mørk, Øivind
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Oppen, Henrik
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Ravnanger, Sondre
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Skagmo, Odin
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Skagmo, Vetle
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Sæther, Bjørnar
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Torbal, Tobias Mortensen
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Valand, Nils Thomas
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Vallestad, Jorunn Ospedal
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Ånneland, Arne
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Ånneland, Vegard
Oslo Østre Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Aker Grønn, John Christian
Otta Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Aker Grønn, Paul Kornelius
Otta Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Aker-Grønn, Thor Magnus
Otta Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Breden, Øystein
Otta Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Grønn, Rune Staum
Otta Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Moldal, Jon Magne
Otta Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Moldal, Kent Arild
Otta Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Tande, Svein Erik
Otta Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Larsen, Roger
Otterøy Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Bergin, Atle Magnus
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bergin, Bodil
Overhalla Skytterlag - Klasse: V65 (K)
|
Brembu, Gyda Iren Furnes
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Eidesmo, Kjell
Overhalla Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)
|
Eldstad, Rolf
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Jule, Olav
Overhalla Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Jule, Sindre
Overhalla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Moen, Hilde Lund
Overhalla Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Moen, Olav Lund
Overhalla Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Moen, Ole
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Olsen, Tor Helge
Overhalla Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Risvik, Andreas Solstad
Overhalla Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Risvik, Audun
Overhalla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Risvik, Birger
Overhalla Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Risvik, Marte Solstad
Overhalla Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Risvik, Tor Bertil
Overhalla Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Solum-Risvik, Nora
Overhalla Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Svarlien, Jo Peder
Overhalla Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Magnussen, Per Edvard
Polarsirkelen Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Vedhugnes, Josef Ingmar
Porsanger Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Torp, Tore
Rakkestad Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Gangstad, Rolf
Rakvåg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rakvåg, Rolf Jarle
Rakvåg Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Rørset, Sigmund
Rakvåg Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Aarsund, Marcus
Ramsund Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Bjørnvåg, Ståle
Ramsund Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Gyltnes, Lasse
Ramsund Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Hoff, Gisle
Ramsund Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Hoff, Lars Emil
Ramsund Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Melsbø, Fritz
Ramsund Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Solås, Terje Andreas
Ramsund Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Solås, Thomas
Ramsund Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Solås, Thorbjørn
Ramsund Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Søfting, Roald
Ramsund Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Grina, Espen
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Grina, Kari
Randsfjord Skytterlag - Klasse: V55 (K)
|
Skaarud, Anders
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Stastad, Morten
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Stenberg, Vidar
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Støen, Morten
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Velo, Andreas
Randsfjord Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Velo, Ivan
Randsfjord Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Velo, John Håvard
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Øiom, Anne Ingeborg Sogn
Randsfjord Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jacobsen, Hans-Peter
Rauhella Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Loftsgarden, Jan Henning
Rauland Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Frilund, Jan Erik
Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Hall, Martine Slatlem
Rauma Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Hunnes, Lars Kjetil
Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Skiri, Brage
Rauma Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Skiri, Jørn Ole
Rauma Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Skjeflo, Linda
Rauma Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Andresen, Philip
Raumnes Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Drognes, Knut
Raumnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Høgåsseter, Thomas
Raumnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lohne, Yngve
Raumnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nilsstua, Jesper
Raumnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nilsstua, Tom Ingar
Raumnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nykmark, Kjell
Raumnes Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Nykmark, Sigbjørn
Raumnes Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Smedsrudhagen, Tuva Pedersen
Raumnes Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Solbakken, Thea Emilie
Raumnes Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Trudvang, Bjørn
Raumnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Dahl, Jo Kjetil
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dahl, Kjell
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Engdal, Nils Nekim
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Heggem, Bjørn Walør
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Heggem, Ida Jamtøy
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SEJ (K)
|
Heggem, Jo Walør
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Husevåg, Heidi
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Husevåg, Torbjørn
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Indergård, Frøydis
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Indergård, Sigurd Bersvend
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Kvalvaag, Jørund
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Sletnes, Johan Kåre
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Sletnes, Kay Margido
Reinsfjell Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Bjerkås, Iver Skamfer
Rennebu Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Bjerkås, Martin Skamfer
Rennebu Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Bårdli, Lars Erik
Rennebu Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Halland, Lars
Rennebu Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Halland, Lars jr
Rennebu Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Hammerbeck, Turid
Rennebu Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Haugset, Bjørn
Rennebu Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Hårstad, Otte
Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Isene, Mona
Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jære, Anita
Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Jære, Trond
Rennebu Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Loe, Anne Christine Vormdal
Rennebu Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Odden, Annette
Rennebu Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Skamfer, Inge
Rennebu Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Stokkli, Mikkel Voll
Rennebu Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sundset, Maren Flå
Rennebu Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Trøite, Bjørn
Rennebu Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Kloster, Ståle
Rennesøy Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Rinde, Ivar
Riflen/Skoger Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Berdal, Arnfinn
Rindal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Bolme, Oddbjørn
Rindal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Løseth, Steinar
Rindal Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Bakken, Linn Hege
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Bårdsløkken, Anna
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Bårdsløkken, Arne
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Forbregd, Leiv Olav
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Fossmo, Arne
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Rudland, Anton
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Rudland, Erlend
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Rønningen, Maria Indiane
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Rønningen, Ola
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Solbakken, Arnt Rune
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Solbakken, Henrik
Ringebu og Fåvang Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SEJ (M)
|