Påmeldingsperioden er avsluttet.
Melkild, Lars Erik Sannes
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Melkild, Ole Kristian
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Nyheim, Bengt Sollie
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Nyheim, Birger
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Nyheim, Eva Sollie
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Nyheim, Stian Sollie
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
S. - Holmebukt, Emma - C.
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Sollie, Einar
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Sollie, Geir
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Sollie, Tobias Grønås
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Sollie, Vegard Mathias Grønås
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Østgård, Ingvild Olsen
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Østgård, Pål
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Øvermo, Roar
Nedre Målselv Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Adriansen, Sivert
Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Fredriksen, Pål
Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Henriksen, Trond Are
Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Jensen, Carina
Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Langstrand Rasmussen, Julie
Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Larsen, Ingebrigt Fridtjof
Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Salo, Stian
Nedre Nordreisa Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Konningrud, Magnar
Nes (hedmark) Skytterlag (sammenslått Med Brummundal 1/1-20) - Klasse: V55 (M)
|
Brøto, Geir Olav Alu
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Engene, Kjell
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lundberg, Vegard
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Mikkelsplass, Elin
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Mikkelsplass, Kristen
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Mikkelsplass, Kristian
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Rauk, Knut Olav
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Totland, Anders Warlo
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Totland, Even
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Totland, Knut Sigurd
Nes og Bromma Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Højfeldt, Henrik
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Højfeldt, Laila
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: 1 (K)
|
Højfeldt, Merethe
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: J (K)
|
Højfeldt, Truls Fredrik
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Johnsen, Eirik
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lindholt, Ludvig
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Martinsen, Daniel
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Nygård, Trond
Nes/Hovind Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Amundsgård, Peder
Nesjestranda & Skaala Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Bringslid, Bjørn Lasse
Nesjestranda & Skaala Skytterlag - Klasse: 1, Links (M)
|
Bringslid, Tobias Sølvik
Nesjestranda & Skaala Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Tolaas, Håkon Gammelsæter
Nesjestranda & Skaala Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Valved, Harald
Nesjestranda & Skaala Skytterlag - Klasse: V65, Klasse skogsløp: SV65 (M)
|
Vågen, Johnny Gammelsæter
Nesjestranda & Skaala Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Johansen, Nils Johan
Nesna Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Johansen, Nils Kristian
Nesna Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SEJ (M)
|
Johansen, Nora
Nesna Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Remmen, Geir Åge
Nesna Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Remmen, Kaja Helene
Nesna Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Yttervoll, Verner
Nesna Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Sæle, Reidar
Nesse Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Dypveit, Fridtjof
Nidaros Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Enstad, Per Arne
Nidaros Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Glørstad, Kolbjørn
Nidaros Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Grendal, Vegar Forbord
Nidaros Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Noodt, Bernt
Nidaros Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Noodt, Tom Kr.
Nidaros Skytterlag - Klasse: 4, Links (M)
|
Singstad, Birk
Nidaros Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Singstad, Leif
Nidaros Skytterlag - Klasse: V73 (M)
|
Singstad, Odd Roar
Nidaros Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Stornes, Robert
Nidaros Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Sæther, Olav I.
Nidaros Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Bengtson, Alexander
Nittedal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Bengtson, May-Helene
Nittedal Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Gundersen, Ketil
Nittedal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Haugane, Adrian
Nittedal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Jøndal, Bjørg Margrethe
Nittedal Skytterlag - Klasse: 2 (K)
|
Kluften, Truls
Nittedal Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Kylgård, Eivind
Nittedal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Listou, Daniel Jøndal
Nittedal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Listou, Per Olav
Nittedal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lunde, Andreas
Nittedal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lunde, Per Einar
Nittedal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Olafsen, Helene
Nittedal Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Olafsen, Sindre
Nittedal Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Samdal, Odd Arne
Nittedal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Stovner, Knut Atle Sørskogen
Nittedal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Heidtmann, David
Nora Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Høisen, Ole Tomas
Nora Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SEJ (M)
|
Lundkvist, Jenny Elise Akeren
Nora Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Moseng, Idar
Nora Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Ness, Kristoffer
Nora Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Stålem, Even
Nora Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Stålem, Vegar
Nora Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Wikan, Egil
Nora Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Alme, Marie
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: J (K)
|
Eriksen, Bjarne
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Hellevang, Rolf Magne
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Lotsberg, Atle
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lotsberg, Jakob
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: R (M)
|
Lotsberg, Jan Ove
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Lotsberg, Kristen
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: V73 (M)
|
Lotsberg, Kristian
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: ER (M)
|
Reksten, Johanna
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Reksten, Leiv
Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse: V55 (M)
|
Bergstrøm, Benedicte C.
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Broch, Håvard
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Bråten, Trond
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Flikkerud, Herborg
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Flikkerud, Oda
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Flikkerud, Rune
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Johnsen, Bjørn Marius
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Lindberg, Jens Olav
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Olsen, Rune Vandevjen
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Rustad, Lars-Ola N.
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Rustad, Madeleine Ruud
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Strand, Arne
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Vatne, Jenny Tovseth
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Vatne, Åshild Tovseth
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (K)
|
Voll, Roger
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Voll, Tommy
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Wego, Eline Vatne
Nord-Odal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (K)
|
Andersen, Bjørn Einar
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Andersen, Trond Erling
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Dokken, Hans Kristian
Nordre Land Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Dokken, Ola Tore
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Kittilsen, Simen
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Lundon, Marit Røste
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Sogn, Bjørn Erling
Nordre Land Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Aas, Ingrid Eline
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Bakken, Elise Solum
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (K)
|
Bakken, Hans
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Fladvad, Anne Britt Sollie
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Fladvad, Jo Inge
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Fladvad, Odd Marius
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)
|
Hustad, Oddvar Mørkved
Nordre Skage Skytterlag - (M)
|
Solum, Halvor
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Stokkan, Bendik
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Storøy, Iver
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Sæternes, Ove Andre
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)
|
Todal, Paul Hallvard
Nordre Skage Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Ajer, Halvor Rolf
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Fuglevåg, Morten
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Haagensen Hauge, Merete
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (K)
|
Haig, Daniel Tveiten
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Haugen, Per-Erik
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Jotun, Syver
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Kihle, Dag
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Larsen, Knut
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Larsen, Linn Glemmestad
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Lauvrak, Gunstein
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lillekvelland, Helene
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (K)
|
Lillekvelland, Helge
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Lillekvelland, Ida Marie
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (K)
|
Lillekvelland, Rasmus
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Lillekvelland, Sidsel
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (K)
|
Lillekvelland, Tobias
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Nesheim, Roger
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)
|
Rasmussen, Dag
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Sandvik, Lars Rasmus
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)
|
Streitlien, Jonas Siksjø
Nordstrand Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Sundal, Ketil
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Vatne, Paul Otto
Nordstrand Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Walløe, Hans Bjørn
Nordstrand Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Øyrehagen, Even
Norum Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Øyrehagen, Ørjan
Norum Skyttarlag - Klasse: J (M)
|
Myrset, Bjørn
NROF Elverum og omegn - Klasse: AG3 (M)
|
Undseth, Morten
NROF Elverum og omegn - Klasse: AG3 (M)
|
Løvseth, Jon Arne
NROF Hedemarken - Klasse: HK416 (M)
|
Ajer, Halvor
NROF Oslo - Klasse: AG3 (M)
|
Svensson, Ulf
NROF Oslo - Klasse: AG3 (M)
|
Steen, Bjarne
NROF Rogaland - Klasse: AG3 (M)
|
Wollvik, Roy
NROF Rogaland - Klasse: AG3, Klasse skogsløp: SAG31 (M)
|
Hauger, Jon Terje
NROF Sunnhordland - Klasse: AG3 (M)
|
Dynna, Torstein
NROF Vestoppland - Klasse: AG3 (M)
|
Virkesdal, Jørgen
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Virkesdal, Rune
Nyborg Skyttarlag - Klasse: 5 (M)
|
Hansen, Bjørn Egil
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 5 (M)
|
Håkedal, Bjørn
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Håkedal, Camilla
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER (K)
|
Håkedal, Hanna
Nøtterø Skytterlag - Klasse: R (K)
|
Johnsen, Dagfinn
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Karlsen, Ingmar
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V65 (M)
|
Lian, Sigbjørn
Nøtterø Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Wikerøy, Fredrik
Nøtterø Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Wikerøy, Robert
Nøtterø Skytterlag - Klasse: 2 (M)
|
Nesheim, Olav
Odda Skyttarlag - Klasse: V65 (M)
|
Åkre, Knut D Y
Odda Skyttarlag - Klasse: 4 (M)
|
Sunde, Audun
Olden Skyttarlag - Klasse: 3 (M)
|
Blikken, Jostein
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SR (M)
|
Dørum, Magnar E.
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 4 (M)
|
Eidem, Peder
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Gorset, Arnt E.
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Gorset, Åsmund
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Helgetun, Anders Hjerkinn
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)
|
Helgetun, Arne
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 3 (M)
|
Helgetun, Olav Hjerkinn
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: R (M)
|
Hesby, Dag
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: V55 (M)
|
Hoel, Halvor
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: 1 (M)
|
Loe, Vegard Snøve
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: ER (M)
|
Slettbakk, Paul Joar
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Volden, Henrik
Opdal og Midtbygden Skytterlag - Klasse: J (M)
|
Almås, Magne
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Gramer, Håkon
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (M)
|
Huse, Hallgeir
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: AG3 (M)
|
Solberg, Erling
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: HK416 (M)
|
Wego, Eline Vatne
Operasjonsstøtte Terningmoen - Klasse: HK416, Klasse skogsløp: SHK4161 (K)
|
Asheim, Kristian Haugsdal
Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)
|