Hopp direkte til innhold

Hopp direkte til Søk

www.dfs.no
Det frivillige Skyttervesen
Forsvar, sport og god våpenkultur

Norgescupen sammenlagt

Resultater Norgescup baneskyting.

Rank Skytter Skytterlag NC Ti NC No NC Gj NC Jo NC Ha NC Od NC Op NC Su NC Re Sum
1 Odd Kolsrud Begnadalen 350 349 350 349 350 348 350 350 350 2449
1 Oddvar Tangen Tingelstad 350 350 350 349 349 350 350 348 350 2449
3 Erik Jødahl Blaker 349 350 350 349 350 349 350 350 348 2448
4 Harald Grytaas Osterøy 350 349 350 347 350 349 350 350 2448
5 Terje G. Pleym Iversen Haugesund og Sveio 349 347 350 348 350 350 348 347 349 2444
6 Ottar Strandheim Lavikdal 350 350 346 349 350 349 349 343 344 2443
7 Ludvig Indrebø Farnes 349 348 349 349 350 348 89 346 350 2443
8 Arvid Brennset Leikanger 349 348 350 349 350 348 348 348 347 2442
9 Alf-Henrik Håker Tresfjord 346 346 348 348 349 349 348 349 350 2441
10 Kjell A Hjortnæs Asker 347 349 348 348 347 346 348 347 350 2437
11 Ragnar Bergane Tørdal 348 346 348 347 348 347 343 350 345 2434
12 Jostein W. Hoseth Rennebu 348 244 348 349 346 347 344 348 346 2432
13 Harald Jensen Lyngdal 345 225 345 348 344 346 349 347 349 2429
14 Nils Seldal Klepp 346 349 346 347 348 341 344 344 342 2424
15 Anton Jon Aarskog Sundnes 347 347 348 343 347 338 346 346 2424
16 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal 242 248 235 326 344 345 345 339 337 2284
17 Svein Kå. Søyland Gjesdal 246 246 348 247 350 246 350 348 349 2238
18 Arne Helseth Tangen 348 248 248 244 349 347 245 347 346 2233
19 Harald Buuer Spydeberg 350 348 348 350 349 348 2093
20 Knut Riise Hovdebygda og Ørsta 350 348 347 347 348 347 2087
21 Bjarne Sandvik Knipenborg 346 348 348 345 350 347 2084
22 Helge Johansen Sørkedalen 348 347 347 348 347 347 2084
23 Gunnar Torstein Olsen Løveid 346 345 346 348 349 346 2080
24 Karsten Valand Grindølen 345 348 346 347 346 347 2079
25 Arne Rogne Øystre Slidre 347 344 348 346 343 345 2073
26 Halvar Sævareid Haugesund og Sveio 345 348 347 342 345 345 2072
27 Lars Daniel Isaksen Alta 343 345 342 345 345 339 2059
28 Idar Moseng Nora 244 29 349 249 249 345 240 345 242 2023
29 Gunnar Orre Asker 242 343 340 346 347 346 1964
30 Arne Brendryen Folldal 337 337 349 248 348 339 1958
31 Olav Solheim Soknedal 349 347 347 346 224 342 1955
32 Per Olav Holden Jordet og Tenaasen 347 346 246 325 339 347 1950
33 Per Torleiv Tveiten Bykle 346 347 348 208 349 349 1947
34 Halvor Øyen Sauland 242 341 344 341 246 342 1856
35 Oddvar Andersen Sarpsborg 243 245 243 343 345 346 1765
36 Ole Bergene Etnedal 344 346 346 241 244 240 1761
37 Finn Tøraasen Jordet og Tenaasen 344 342 341 348 345 1720
38 Erik Bakke Fiskum 245 246 246 344 344 1425
39 Tore Hartz Elverum 346 348 350 349 1393
40 Åsmund Skårild Heim/Hemne 344 350 349 348 1391
41 Sverre Krutnes Jondal 348 350 350 1048
41 Jon O. Skei Skogn 348 350 350 1048
43 Arne Berge Hardanger 348 350 349 1047
43 Kåre Strøm Blaker 349 350 348 1047
43 Tore Ulset Aspøy og Straumsnes 350 348 349 1047
46 Jon Oren Surnadal 349 349 349 1047
47 Asbjørn Hestad Hardanger 350 349 347 1046
48 Kai Eskelund Flå (Uttrøndelag) 350 348 348 1046
49 Kirsten Vorland Bømlo 349 348 349 1046
50 Ole Jan Engeli Vestre Toten 348 347 350 1045
50 Olav Seland Gransherad og Heddal 348 347 350 1045
52 Arnfinn Kamsvåg Sunndal 348 349 348 1045
52 Harald Englund Søgne 348 349 348 1045
54 Hans Tronstad Leksvik 348 347 349 1044
55 Birger Risvik Overhalla 349 350 344 1043
56 Ole Nikolai Rydningen Rise og Løddesøl 348 349 346 1043
57 Knut Dalland Tysnes 347 347 348 1042
58 Johannes Skaar Bakke Hardanger 348 346 347 1041
59 Magnar Konningrud Brumunddal og Nes 347 345 348 1040
59 Per Helge Langseth Lånke 347 345 348 1040
61 Nils Lothe Jondal 347 346 346 1039
62 Einar Vorland Bømlo 348 345 345 1038
63 Arild Røyrvik Husnes 344 346 346 1036
64 Ola Krogstad Eide og Naas 342 344 348 1034
65 Niklaus Haugrønning Byneset 346 338 349 1033
66 Eilev Åsen Jondal 348 341 342 1031
67 Leiv Olav Forbregd Ringebu og Fåvang 344 343 344 1031
68 Harald Skjelbred Steinkjer 344 343 343 1030
69 Gerhard Skogøy Haugesund og Sveio 339 343 345 1027
70 Helge Rosland Tørdal 340 342 344 1026
71 Oddvar Steine Hardanger 338 344 342 1024
72 Thor Høgsveen Porsgrunds 325 342 342 1009
73 Per N. Aalvik Hardanger 334 320 332 986
74 Paul Ingvald Haugen Hardanger 327 333 322 982
75 Hans Martin Sørum Bjoneroa 238 232 245 242 957
76 Knut Sverre Bingen Trøgstad 247 346 348 941
76 Nils Åge Sandal Røldal 247 348 346 941
78 Magnar Molland Hafslo 350 344 246 940
79 Egil Grina Lunner 347 245 348 940
80 Johannes Rundhaug Etnedal 345 244 349 938
81 Inge Skamfer Rennebu 346 242 345 933
82 Martin Ottershagen Løiten 345 244 344 933
83 Sigbjørn Nystuen Øvre Rendal 237 346 346 929
84 Arne Palerud Drangedal 346 228 344 918
85 Reidar Svartøien Opdal og Midtbygden 337 229 337 903
86 Åsmund Ottershagen Elverum 335 340 223 898
87 Tille Skogsrud Tangen 346 244 245 835
88 Iver Nymoen Kvikne 241 238 345 824
89 Kjell Engene Nes og Bromma 247 241 238 726
90 Alf Høysæter Tysse 350 350 700
91 Reidar Dahle Os 347 350 697
92 Per Gunnar Bakken Dalsbygda 348 349 697
93 Magne Nordvik Tysse 348 348 696
94 Lars Ketil Færevåg Jondal 10 342 344 696
95 Jostein Haukås Åsane/Hordvik 344 350 694
96 Lars Johan Hereid Skarpskytten 345 349 694
96 Jan M. Ellingsen Karmøy 349 345 694
98 Torleif Storhaug Jondal 348 343 691
99 Jon Ertsgård Lånke 345 346 691
100 Arne Bjørn Gaupset Batnfjord 346 343 689
101 John Flatby Blaker 347 341 688
102 Tore Iversen Åsane/Hordvik 344 343 687
103 Helge Bævre Bæverdalen 344 342 686
103 Samson Bakke Åsane/Hordvik 342 344 686
105 Gregus Kristensen Kvernes 340 342 682
106 Bjørn A. Jerstad Klepp 338 339 677
107 Jan Gunnar Innvær Bremnes 340 328 668
108 Leiv Lirhus Jondal 331 337 668
109 Jon Arne Eie Kråkstad og Ski 329 323 652
110 Even Lund Ullensvang 247 349 596
111 Torbjørn Halvorsen Øvre Rendal 348 246 594
112 Svein-Erik Rognli Øvre Målselv 243 348 591
113 Embret Eggen Tynset 237 348 585
114 Odd Arne Køhl Elverum 238 345 583
115 Vilhelm Haugen Tysse 342 237 579
116 Eyvind Bjørsvik Askøy 210 347 557
117 Harald Løkra Fåberg 248 247 495
118 Johan Martin Syversen Eidsberg 247 247 494
119 Per Dalåsen Alvdal 243 247 490
120 Steinar Dalby Fåberg 246 243 489
120 Hans Heer Eidsberg 243 246 489
122 Bernt Rønningen Fåberg 243 244 487
123 John Giseth Blomli Granvin 143 340 483
124 Odd Dalum Lesja 243 238 481
125 Bjørn Tore Stø Vinstra 231 243 474
126 Dag Skarpodde Drangedal 239 228 467
127 Per Oldertrøen Tynset 220 243 463
128 Magnar Torsgård Lesja 226 235 461
129 Sverre Kilen Mosvik 213 246 459
130 Knut Skjelbreid Hålandsdal/Eikelandsfjorden 350 350
131 Karsten Totland Åsane/Hordvik 349 349
131 Reidar Ahdell Nesjestranda & Skaala 349 349
131 Helge Rorgemoen Øyfjell 349 349
131 Terje Hågensen Stange og Romedal 349 349
135 Petter Nordvik Haugesund og Sveio 348 348
135 Torleiv Storaas Jondal 348 348
137 Per Eikestad Tysse 347 347
137 Bjarne By Skaun 347 347
137 Lars Nordhuus Brønnøysund 347 347
140 Nils Børdal Åsane/Hordvik 346 346
141 Kjell Borge Åsane/Hordvik 345 345
141 Nerid Kongsjorden Rollag og Veggli 345 345
141 Roald Espevoll Åsane/Hordvik 345 345
144 Peder Amundsgård Nesjestranda & Skaala 344 344
145 Knut Nordnes Nordskogbygda 343 343
145 Ludvik Gravem Sunndal 343 343
145 Ove Folland Sunndal 343 343
148 Willy Krafft Løveid 341 341
149 Egil Olli Karasjok 340 340
149 Steinar Røyrvik Farnes 340 340
151 Embrik Gjengedal Hadding 338 338
152 Jørund Kvalvaag Reinsfjell 337 337
153 Ivar Hole Klepp 334 334
154 Jan Tonheim Åsane/Hordvik 333 333
155 Jan Dalene Kristiansand og Omegn 322 322
156 Svein H. Myhre Tyristrand 249 249
157 Erik Skaug Åsheim 246 246
157 Arild Bratvoldsengen Stange og Romedal 246 246
159 Håkon T. Gravem Sunndal 239 239
160 Oddvar Grønlien Stange og Romedal 238 238
161 Steinar Mandt Øyfjell 236 236
162 Arve Bjørkan Løkken 208 208
163 Einar Garvik Åsane/Hordvik 171 171
164 Nils Jakob Tveit Vareld 135 135
165 Martin Åsen Jondal 121 121